Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

tahtoisin tietoa

Missä iässä olette kokeneet seksuaalisen heräämisen . Niin tytöt kuin pojatkin.

Ja millä lailla tapahtui ekat kosketukset. Itse olin tosinuori pojan kloppi kun aloin kikkeli leikit.
121390
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Aina on oltu hereillä. Sun herääminen näyttää tapahtuneen klo 5:39.
Ihme jutut sullakin tohon aikaan kyntää päässä 😁

Äänestä
  • Spedellä taas sekottaa buaahaa

    Äänestä

69-vuotis synttäreillä se tapahtu 6.9. Vuonna 1969 . Sillon kokeiltiin 69-asentoa mun äijjävainaan kans. 69 teki gutaa. Oi niitä aikoja kun tehtiin taikoja. Tee säkin!

T. Irmeli 123 v Utajärven wanhustentalosta

Äänestä
  • Tuokin vain unelmissas eunukki

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Tuokin vain unelmissas eunukki

    Älä jaksa jauhaa samaa asiaa itsestäsi.

    Äänestä

Mä olin 15v kun aloin tosissani kiinnostua tytöistä. Naapurin rouva oli opettajani.
Liikunnallinen tiukka vartaloinen nainen. Paras oppi häneltä , puhtauden , ja seksin
salojen suhteen. Valoisana vieläkin mielessä. mielestäni naiset voisivat opastaa pojan kosseja hellyyden ja seksin haasteissa. A------ Ö alusta loppuun asti.

Äänestä
  • Sillälailla spede pedari se taas sekoilee buaahaa

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Sillälailla spede pedari se taas sekoilee buaahaa

    Niinkö tekee miten se on muuten mahdollista ollut kuolleena yli 20v. Se oletkin sinä pedari joka sekoilee.

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Sillälailla spede pedari se taas sekoilee buaahaa

    No siinähän sekoilet buahaa. 🤣

    Äänestä

Olin noin 12,5v ikäinen kun heräsin kesken purkauksen, unessa olin ropeloimassa koulun kauneinta tyttöä.

Äänestä

Speden mainostaja tuus tänne vedän sulta nahan pois. Muustakin kun huulestasi

Äänestä

10-12-vuotiaana hämmensivät ja kiinnostivat jo muilta kuullut jutut ja biologian koulukirjan kuvat. (Oletteko muuten huomioineet, että oppikirjoissa on useimmiten valo- tai piirroskuvia melko isokokoisesta leposiittimestä. Mikä voi hämmentää nuorta poikaa ja miksei tyttöäkin, että noinko iso sen pitääkin olla. Niin oli myös minun koulukirjassani.) Ylempiluokkalainen poika kertoi kerran koulussa poikaringissä ylpeillen nähneensä märän unen ja saaneensa runsaan siemensyöksyn lakanoihin. Kaksi luokkani pojista kehittyi ennen muita fyysisesti 11-12-vuotiaana ja heidän pippelinsä olivatkin suihkutiloissa yhtäkkiä muita isommat ja selvästi kasvaneet, oikein heilahtelivat puolelta toiselle. He alkoivat myös puhua rivouksia ja kertoivat soitelleensa seksilinjoille jne. Oma pippelini kasvoi 13-vuotiaana ja nousi seisomaan sinä kesänä. Aloin kosketella sitä vessassa ja keksin itseyytydytyksen salat. Pelästyin ekaa orgasmia ja pippelini muuttui pitkäksi aikaa kosketusaraksi. Muutama kuukausi myöhemmin alkoi tulla spermaakin. Koulussa alettiin syksyllä 7-luokalla puhua enemmän näistä asioista sitten.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Missä iässä olette kokeneet seksuaalisen heräämisen . Niin tytöt kuin pojatkin.

Ja millä lailla tapahtui ekat kosketukset. Itse olin tosinuori pojan kloppi kun aloin kikkeli leikit.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu