Eräässä asiassa on esitutkinta,en ole epäillyksi mainittu mutta pelottaa että minua aletaan syyttää. Minua ei ole edes kuulusteltu. Joten voinko olla huoletta? En ole siis tehnyt rikoksia mutta jotain vainoharhaa on päässäni että minua syytetään jostain mitä en ole tehnyt ja joudun vankilaan. En ole ikinä tehnyt rikoksia enkä tee.
Tuleeko minulle tieto joudunko vankilaan
Anonyymi-ap
13837
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Aika varmasti joudut, kyllä näkee tekstistäsi että rötöstelty on ja pahasti. Häkki heilahtaa. Ja jos et ole tehnyt, niin kyllä sulle syyte keksitään. Tulolenkkiä saat sitten osastolla.
Älä viitti levittää pelkotiloja. Aivan turhaa ja typerää tehdä tuollaista paniikinlietsontaa.
Toi sun toimintas on törkeetä! Tääkin alkuperäinen kysyjä kun joutuu paniikis linnaan, niin sitä on heti lohduttamssa kokeneempi vangki kuten sä. Sitähän te vanhat vengkulat haluutte, nuoren lihan himo on teillä loputon!
Höh, olet kyllä aika väärässä minun persoonasta.
Kannattaa varoa yksikön toisen persoonan kohdustamista johonkuhun.
Anonyymi voi olla ihan tavis pappa, ilman minkäänlaista kriminaalitaustaa. Ja niin olet taas valheitten toistaja, höh
No et varmasti joudu vankilaan eikä sinua epäillä mistään. Ole aivan huoletta. Olen asiantuntija.
Kannattaa tunnustaa vaikka ei olisi tehnyt mitään.
Kiva poikaporukassa istua kongilla, hyvässä lykyssä pääset neljän hengen selliin ja ilta/yö ohjelmaa riittää. Aamulla on vaikea istua, siitä tulee sanonta "pääsee" istumaan.
Olen siis nainen
Vai että "nainen"! Oot jo valmiiksi ottanu Ritvan roolin! Hyvä, oot varmasti kyltymätön! Jätkät kyllä pitää sua hyvänä!
Juu kantsii lusiminen kokeilla se avartaa mieltä ja peräsuolta
Vanhat venkulat joutuu käyttämään näitä, reikä porattu löysäksi
https://www.care2play.fi/product/970/tena-men-pants-plus-smallmedium-12-kpl-pakkaus
Haju tosin tulee läpi
Hiljainen tyttö = ujo vangkipoeka pylly pystyssä!
Vääristely kivaa?
Vaaksa vaaraan, viiksi väärään. Toista!
Juu kyllä kongkilla vedetään nuorta vangkia viikseen, se o jämpti!