gallerian paras 6-pack

http://irc-galleria.net/archive.php?nick=Cappuchino

Vaikka olen jätkä niin tää tyttö päihittäis mut vatsalihasskabassa kyllä 6-0. Pistäkääs paremmaks jos galleriasta löytyy, linkkejä..
41397
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Näin yhdellä 13v irc-g:ssa paljon treenatummat vatsalihakset.. ;DD hOho. :D mut sori en muista linkkii, mut se oli IHAN KAUHEEN näkönen ku oli kaikkialla vaa lihasta..Yäk.:/

Äänestä

on kyl siaraa nätti, sairaan hyvä maalaan ja saraan hyvä kroppa :O PANISIN.

Äänestä

kattokaapa nick: Mark
hyi stn.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


latte_ kirjoitti:

http://irc-galleria.net/archive.php?nick=Cappuchino

Vaikka olen jätkä niin tää tyttö päihittäis mut vatsalihasskabassa kyllä 6-0. Pistäkääs paremmaks jos galleriasta löytyy, linkkejä..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu