Hei provo ääliö

Tarkista faktat ennen kuin vittuilet
Mika Tyystö ei liity mitenkään James Hetfieldiin
Vaan Zoltan Liptayhyn ja Tim Ripper Owenssiin
Ja Zoltan Liptay kitaristi Unkarissa seuraa minua Instagramissa että voi voi kun vituttaa tosi asia
2140
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Unkarilaiset on puuttinin perseennuolijoita.

Äänestä

Kyllä mä kysyn faktat. Älä säily.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tarkista faktat ennen kuin vittuilet
Mika Tyystö ei liity mitenkään James Hetfieldiin
Vaan Zoltan Liptayhyn ja Tim Ripper Owenssiin
Ja Zoltan Liptay kitaristi Unkarissa seuraa minua Instagramissa että voi voi kun vituttaa tosi asia

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu