Niin kylmän ja kovan oloinen.
Olet muutenkin jotenkin epäilyttävä
Anonyymi-ap
38571
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 38
Vanhimmat
Jaha 🤣🤔 no etpä näe pinnan alle sitten ☹️
Eipä pintaa syvemmälle osaa monikaan katsoa ainakaan jos osaa suojamuurinsa hyvin tehä
Kaikki.ei ole.miltä näyttää.
Et edes sinä
Sen vaikutelman tekee ujous mutta oon kaikkea muuta kuin tuota
Tiedän.
Hyvä ❤️
Kuten muka
Valmiiksi epäilevä asenne niin ei kannata alkaa ees tuollaiselle kertomaan ku et uskoisi kuitenkaan, hällä väliä sillon
Et ole nähnyt paratiisiani
Mikä kenellekin on paratiisi
Mykistävä
Sä oot mun mussukka, mun söpöhöpö nassukka, sä oot nallekarhuni, sä olet kaikkeni
-no mut tommonen oon oikeesti .. rakkaille
Turhan imelää mitäs si kun se arki astuu kuvaan muutaman kuukauden kuluttua
Se on sun syy
Ja mistähän taas halutaan syyttää oletko edes osannu ajatella että voisi olla seurausta omista teoistasi
Tuu katsomaan olenko
Hani
Se oli hanipöö salla salkkareista karille yleensä kai noi taitaa sanoa kandee seurata siinä on yleisimmät suomalaiset ihmistyypit hyvin edustettuna
Komeus
Niistä salipelleistäkö tykkäät varaudu siihe si et laittautuu peilin edessä kauemmin kun sinä
Täh mähän näytän halinalleta.
Siinä tapauksessahan sä kai pystyt ihmeisiinkin jos halinallea muistutat
Haluutko halin?
Joo. Itse olen tuollainen. Mutta olen tosi arka ja huonot kommunikointitaidot myös. Huono yhdistelmä... ei voita naisen sydäntä, omansa kyllä särkee.
Nuo ovat sellaisia ominaisuuksia joita voi kehittää paremmiksi.
Unohdin mainita yloeyden ja jääräpäisyyden. En suostu oppimaan mitään kovin helpolla.
Opettelet puhuun kui ruuneberi ni voit puhua naisen pyörryksiin ni ei edes huomaa ettet mitään osaa kun puhumalla opettelet töistäs selviytyyn eikö se niin yleensä mene
Ylpeys siis tietenkin. Olisin kyllä aina pahoillani kun nöistä piirteistäni olisi naiselle harmia. Pyytäisin naiselta anteeksikin.
Se on pintaa kylmä mä si tosin olen sydän juuria myöten sitä ei ole kukaan rohjennu kokeileen kuinka kova olen kun en välitä seurauksista nääs kun äiti opetti mut omien tekojeni seurauksista ottaan vastuuni
Sä oot tehnyt jo kaikkea. Lusi. Ei edes ulkonäkösi ole kuin tasoa 6-7 enää. Pökkelö luuranko.
Kuka on tehnyt ja mitä?? Lusi mitä??
Taidetaan sitten olla siinä suhteessa samanlaisia mutta nähdään toisissamme kaikkea kaunista tuonkin läpi ❤️💎
Herää tähän päivään
Kylmäksi ja kovaksi muuttuu kun saa ap: n kohtelua.
Ei ole eka kerta kun joku mies valittaa samasta asiasta, ihan sama, ei tartte tykätä. :)
Pelkkää pintaa, joka johtuu siitä, että minua on pilkattu herkemmästä puolesta, jok asuhtuatuisi empaattisesti ja myötätuntoisesti jokaiseen. Osittain myös siksi etteivät voimavarani riitä siihen, jos näyttäisin myötätuntoa ja olisin kuuntelijana yms., koska mitä enenmmän olen avoimesti empaattinen sitä enemmän seuraani tunkevat energianimijät ja pyytäjät.
Valetta