Onko myös juhannuskokko?
Saako vielä lippuja Juuan juhannustansseihin?
21
350
Vastaukset
- Anonyymi
Ei ole Juuassa mutta Valtimon tapahtumaan on vielä lippuja saatavissa
- Anonyymi
Valtimolla ei ole. Juuassa on mutta ei kerrota missä!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Valtimolla ei ole. Juuassa on mutta ei kerrota missä!
Sinulle kerrottiin että Juuassa on Juhannustanssit muttei kerrottu missä. Ehkä sinua ei sitten haluta sinne. Keksi jotain muuta.
- Anonyymi
Juuassa ei ole lippuja minnekkään. Koska kaikki palveluvat ovat vain paikallisia varten. Ja Mitäs se sulle kuuluu onko Juuassa juhannuskokkoa!
- Anonyymi
sisäsiittoisia perheissä keskenään nussijoita koko alue täynnä. valtiollisia pedofiilejä koko alue pääsäntöisesti täynnä.
- Anonyymi
Kyllä. Lieksa on sitä täynnä ja tunnettu.
- Anonyymi
on sinä uskonto tehnyt tehtävänsä.
- Anonyymi
taitaa monessa muussakin pikkukunnassa olla tämä sama vaiva pääasiana.
- Anonyymi
Paalasmaassa saa tanssittaa mummoja hame korvissa kokon keskellä.
- Anonyymi
Paljaalla vetelen. Mällit syvälle pinppiin ja semmoset mällit että sydämestä ottaa. Sydän lääkettä aina ennen mällin lentoa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Paljaalla vetelen. Mällit syvälle pinppiin ja semmoset mällit että sydämestä ottaa. Sydän lääkettä aina ennen mällin lentoa.
Asut siis vielä äitisi luona.
- Anonyymi
eipä siellä itä-suomen alueella oikein taida olla muita enää nussittavaksi kuin mummoja, omia lapsia ja jokunenmiespuolinen jos vehkeet toimivat.
piässöö sitten elliittipiireihin. - Anonyymi
Juuan Juhannusjuhla on siirretty tänävuonna Maarianvaaran kesäteatterille kuten itsenäisyyspäivän juhlatkin on tapana.
- Anonyymi
Piitterin lavalla aattona kello 22.00 alkaen soittaa Simo Silmu & Rolling Stones. Ei ennakko lippuja, ainoastaan portilta.
- Anonyymi
Peruttu tilaisuus ja siiretty Valtimolle
- Anonyymi
Ne liput on liian pieniä pyllyn pyyhintään.
- Anonyymi
Mä Juhannuksen seutuun hipsin hiljaa naapurin emännän luo. Härnään ensin naapurin emännän pylly reikää lämpsyttelemällä sitä kikkelillä. Sit vähä silavaa ja tarkistaa ettei kiitoradalla ole kiviä. Hommat voi alkaa. Vedämme paljaalla ja laulamme maammelaulua.
- Anonyymi
KYNTTILÖITÄ, shampoopulloja, suihkunpää, dildoja ja taskulamppu.
Nämä ovat esimerkkejä tavaroista, joita on poistettu ihmisten peräsuolista Tampereen yliopistollisessa sairaalassa.- Anonyymi
Sytystulpan hattu, lauantaipussi, hauennahka, vapateline, mopon pakoputki ovat paikkoja joista peniksiä on irrotettu Juuan terveyskeskuksessa.
- Anonyymi
Täytyi mennä Maarianvaara!
- Anonyymi
I love puu Juuka
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 793070
- 751271
Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe
Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.1611157Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste
Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan2401030Kaipaatko nainen
Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd103951Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?
Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.309925- 43829
Nojatuoli !
Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en124815Milloin ymmärsit
Milloin tunnistit, että sinulle kirjoitetaan ja kuka kirjoittaa? Tarkka päivämäärä ja kellonaika 😉 Önnönnöö, jos ei os78815- 91783