Kannabiskasvi on ravinne syöppö se tarvii paljon erinlaisia ravinteita.
Jos toisin et halua mennä kukkakauppaan ostamaan ravinteita sekä haluat säästää rahaa niin tässäpä pari niksiä:
1. Kahvi on hyvä ravinne kannabiskasville. Voit lisätä multaan kahviporoja ja voit lisätä raakaa kahvia kannabiskasviisi.
2. Virtsa on hyvä ravinne (LAIMENNETTUNA). Virtsa sisältää kaiken melkein mitä kannabiskasvi tarvitsee. 30% Virtsa on hyvää voit laimentaa virtsan veteen.
3. Banaanin kuoret on hyvä ravinne. Liota banaanin kuoria vesiastiassa
1-3päivää.
4.Kananmunan kuoret on hyvä ravinne. Liota Kananmunan kuoria vesiastiassa
1-3päivää.
5. Suola on tosin niin ja näin onko hyvä ravinne. Suola joudutaan liottamaan veteen siten että lisäät 3.7Litran vesiastiaan 1 ruokalusikallinen suolaa muista sekoittaa hyvin! Jos innostut suolan lisäämisessä niin en ole syypää kannabiskasvisi kuolmiseen!!
Jos on muita secret niksejä kerro toki kommenteisssa!
Kannabiksen kasvatus niksejä amatööreille / ammattilaisille
Anonyymi-ap
1
339
Vastaukset
- Anonyymi
Syö aamuisin puuroa niin tuntuu paremmalta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3858458Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1732810- 131152
- 76998
Sylikkäin.
Sylikkäin, suudellen. Milloin haluaisit näin nainen tehdä ? Vain häntä ajatellen 😘. Tietenkin jos häntä asia kiinnosta61903- 25896
- 55863
- 64832
- 46806
Eemeli Peltosen viimeinen postaus Facebookissa!
"Olen ollut kevätistuntokauden viimeisillä viikoilla paljon poissa eduskuntatyöstä. Sain toukokuussa hyvää hoitoa HUSiss72792