jossa olet harrastanut seksiä?
Mikä on oudoin paikka
50
685
Vastaukset
- Anonyymi
Soutuveneessä keskellä järveä,
muutama parkkipaikka keskellä päivää- Anonyymi
Soutuveneessä myös keskellä järveä.! Kävi aviomies kimppuun kesken soutoretken oli poikaystävä kyllä vielä silloin siinä veneessä😅
- Anonyymi
Rehtorin kanslian sohvalla 🤭
- Anonyymi
Tää vaatii nyt kyl vähän lisätietoi!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tää vaatii nyt kyl vähän lisätietoi!
Ei siihen kai mitään lisättävää ole sillei vaan sattui joskus käymään mut ei kyllä sen rehtorin kanssa. Miksi sä haluat lisätietoja olisitko se toinen osapuoli?
- Anonyymi
Työvoimatoimiston vessa.
- Anonyymi
Onpa ollut kova tarve.
- Anonyymi
Naisen kylppärissä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Onpa ollut kova tarve.
Pakottava.
- Anonyymi
Yleisellä rannalla auton takapenkillä.
- Anonyymi
Rakennustyömaalla, keskeneräisessä hotellissa.
Ei kait outoja varsinaisesti edes ole..epätavallisia paljonkin..en osaa edes valita..kauppojen sovituskopit, julkiset vessat, näkötorni, jne. ..taidan valita sairaalan rukoushuoneen.. ..se naiseni soitti silloin radioonkin kun kyselivät erikoisia paikkoja..sai jonkin CD-levynkin palkinnoksi siitä.. ..yksi hoitajakin luultavasti näki kun kulki ohitse joitain kertoja, mutta pysyi häveliäästi käytävällä..siinä siis oli lasiseinä niin siksi näki..luultavasti..
- Anonyymi
En ole harrastanut.
- Anonyymi
Nokian Kutomotien toimistorakennuksen siivouskomerossa.
Muutaman metrin päässä oli vielä porukkaa duunissa sermin takana.- Anonyymi
...ai niin ja erään öljy-yhtiön trukkivarastossa, kerran kerrostalon verkkokellarissa.
Sotilaskodin pannuhuoneessa, kasarmialueen hylätyn rakennuksen seinustalla.
Ja Malminkartanon-Myyrmäen välisellä silloisella hiekkatiellä autossa etupenkillä. Lipesi ote naisen lantiosta ja putosin vaihdekepin päälle, keppi upposi persereikääni oikein kunnolla. Kaiken huipuksi joku saatana vielä kurkki pusikosta, mitä autossa tapahtui.
En muuten pessyt sitä faijan auton vaihdekeppiä.
On saattanut faijaparalle tulla käteen "shitty aroma" seuraavana päivänä.
Vuosi taisi olla 1985.
Ai niin, purjeveneen kannella Suomenlinnan edustalla (varmaan 500 ihmistä näki), Munkkiniemen Tarvoon päättyvän tien kääntöpaikalla autossakin tuli touhuttua joskus.
Ai niin ja nykyisen Sanomatalon paikalla VR:n silloisella ratapihalla sivuraiteella sinisessä yövaunussa, olin itse 15, nainen 29. Oli muuten eka kerta kun pääsin pukille.
Saksassa autobahnilla sormetin vaimolle orkut 200 vauhdissa, ajoin itse ja kakarat nukkuivat takapenkillä.
- Anonyymi
Kylpylässä porealtaassa ja rappukäytävässä.
- Anonyymi
Oikeesti! Vois mennä omaan porealtaaseen paneskelemaan.
- Anonyymi
Putkassa.
- Anonyymi
Tää on vielä kokematta mut josko vaik koittaisi saada onnistumaan.
- Anonyymi
Homojen hommia.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tää on vielä kokematta mut josko vaik koittaisi saada onnistumaan.
Poliisi yrittä saada napattua naisen putkaan jollain tekosyyllä tai tehden itse provokaatiotilanteen missä nainen reakoi laittomasti, saaden naisen putkaan?
- Anonyymi
Linja-autossa.
- Anonyymi
Mieleen painuvi, lomareissun hiekkarannalla ranta aallokossa,
mut se erikoisin on varmaa kuitenki järvenpäässä rannassa,kivaa jännitystä paneskella aamu auringon noustessa. Tosin hiukan oli kostea aamu,
jotan nurmikin oli.- Anonyymi
Tämähän on aivan normia, Sama ranta, nainen vaihtuu. Vuosia välissä useita.
- Anonyymi
Meressä polvi vesissä.
- Anonyymi
Heinälato. Voisin vaikka vannoa, niin nykyajan nuoriso ei tee siellä.
- Anonyymi
Onko olemassakaan outoa paikkaa seksille ihan kaikki ei ole soveliasta meillä kun on nääs jonkinlaiset määräykset ja lait siveelliselle käytökselle julkisillapaikoilla
- Anonyymi
Soramontulla autossa.
- Anonyymi
Kuuraketissa
- Anonyymi
Lenkkipolun varrella autossa, kun muita menee ohi ja hyttysiä on niin paljon, että hommasta ei meinaa tulla mitään.
- Anonyymi
En kerro. Intiimi asia.
- Anonyymi
Helsingin keskustassa Lasipalatsin edessä vemputin exää
- Anonyymi
Oudoin ja ehkä jännittäväkin psikka: hyppää aktin kun hyppää korkeudesta lentokoneesta ennen kuin murskautuu maahan..
- Anonyymi
Ehkä sen orkun siinä just ja just ehtii kokemaan ennen kun kuolo korjaa
- Anonyymi
Sovituskopissa
- Anonyymi
Uimarannalla kun muut vieressä
- Anonyymi
Tienvarressa
- Anonyymi
Liikkuvassa autossa
- Anonyymi
Hississä
- Anonyymi
Konepellillä
Heinäladossa keskellä kirkasta päivää.
- Anonyymi
Tuskin siellä heiniä oli ollenkaan😂
Anonyymi kirjoitti:
Tuskin siellä heiniä oli ollenkaan😂
Tietysti oli. Kyllä vielä 90-luvulla.
- Anonyymi
Intiimi asia, en jaa tänne.
- Anonyymi
Sängyssä.
- Anonyymi
Miten tämä aloitus liittyy ikävään/ikävöintiin????
- Anonyymi
Tornissa
- Anonyymi
Alpeilla vuoren huipulla.
- Anonyymi
Varmaan saunassa. Ihan hemmetin epämukavaa.
- Anonyymi
Kuntoportaat 🥵
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site515866Persut on Suomen mamutuspuolue nro 1.
Heti ensimmäisenä persuvuonna 2015 maahantoivat Suomeen 35 tuhatta kunniavierastaan. Tuoreimpana persuvuonna 2025 pers714595Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto464352SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun564141SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt913735Tytti Tuppurainen ollut aivan sekaisin viime päivinä
Pitäis varmaan tehdä huumetesti sille. "– SDP:n Tytti Tuppurainen väittää kirkkain silmin ja Antti Lindtman vierellään613265SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het502443Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?352349Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat422089En uskalla ees ajatella muru
Miten mulle ois käynyt näiden raskaiden vuosien aikana jos sua ei ois ollut 🥺😧❤️ Sä oot ollut mun henkisenä tukena iha131209