Kylän kuumin Grandpa?

Taannoin arvailtiin kylän kuuminta grannyä niin nyt olis vaarien vuoro.
Kukas olis se kylän kuumin vai onko niitä?
5460
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

On se yks, mutta liian usein istuu Marengissa

Äänestä

R-kioskin edessä päivystää toinen toistaan kuumempia harmaapanttereita. On mistä valita?
Kumma että nuista liki jokainen on elänyt akatta koko elämänsä. Siinä on mennyt hyviä miehiä ihan hukkaan.

Äänestä
  • Että hyviä miehiä mennyt hukkaan?

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Että hyviä miehiä mennyt hukkaan?

    Työteliätä, vanhan kansan miehiä ovatten. Olisi ollut unelmavävyjä.

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Työteliätä, vanhan kansan miehiä ovatten. Olisi ollut unelmavävyjä.

    Taidat itte olla ärrän istuja.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Taannoin arvailtiin kylän kuuminta grannyä niin nyt olis vaarien vuoro.
Kukas olis se kylän kuumin vai onko niitä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu