Jos unohdetaan, trinity ja nuoret aikuiset ja ajatellaan kokeneempia naisia, mihin ne kiinnittää miehestä huomiota? Se ei ole pohjelihakset. Se on se, että ymmärtää naista tai osoittaa yrittävänsä. Tarkoitan toisen asemaan asettumista. Toinen on se, että osaa puhua tunteista. Tämä oli karkea yleistys, mutta tuohon uskon. Mukavat ja puhekykyiset miehet ovat muotia. Pahat pojat eivät ole.
Tulipa mieleen.
Anonyymi-ap
14304
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Siis unohdetaan teinit ja nuoret aikuiset...
Kohta pääset unohduksen kirjaan koita nyt malttaa möhis
Se oli vissiin nuo pohjelihakset, mikä kirpaisi?
Onko tuolla väliä. Möhis nyt vetää niitä lääkkeitä ja odottelee
Kylläpä sinulla kestikin kuitata. Jos sulla olis puoletkaan siitä älystä, mikä ylipäätään oikeuttaa kommentoimaan tähän aloitukseen yhtään mitään, olisit ihan hiljaa. Tai lukisit vaikka kirjaa. Koitahan nyt sitten miettiä tähän jotakin... odotellaan.
🥱 liikaa sanoja.
Koita niitä emojeja sitten. Jos olisit lukenut aloituksen, olisit vajakkinakin tajunnut, ettei kiinnosta yhtään.
Et sinä ole yrittänyt asettua ollenkaan toisen asemaan. Koko ajan minä, minä, minä ja aina vaan vit*u minä!!!
Okei. Meillä on selvästi erilainen tausta tämän suomenkielen opinnoissa...
Niin sitten joskus eläkkeellä kun on 80 t eräs n
Trinity... Matrix.. sininen vai punainen pilleri.. nää on näitä, Neo.
No nyt on kyllä hyvä aloitus ja olen täysin samaa mieltä. +40v naisena arvostan miehessä myös kiimaisuutta. 30v miehet ovat parhaita. Heillä on jo varsin hyvin kokemusta naisista ja kohtuullisen hyvin tunnetaitoja. Ronskina ja itsevarmana puumana olen huomannut, että heidän kanssa asiat mätsää oikein mainiosti 😘
En deittaile enää ikäisiäni.
No meitä on moneksi ja kaikille on varmasti sopiva kohderyhmä.
Kuulostat aika teinimäiseltä tuohon ikään nähden, joten siinä mielessä varmasti ihan sopivaa, että deittailetkin nuorempia.