Oho ny tuli onkelma

ku kaffin suodatin pussit loppu, voiko käytää esm naisten nailonsukkaa suodattimena?,,
7234
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Voi! Skodakuski niksinurkka tietää.

Äänestä
  • kodakuski kuoli 10 v sitten, siksi kyselen,,

    Äänestä

Tunge tenalady siihen aparaattiin,varmasti suodattaa.

Äänestä
  • uusi vai käytetty?

    Äänestä

Keitä pannukahvit ja pidä nailonit jalassasi. Sopii yhteen äitisi kukkamekon kanssa jota taas ylläsi pidät.

Äänestä
  • lisää lisää kommentteja pliiis,,

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    lisää lisää kommentteja pliiis,,

    vastaan itse; "nailonsukka siitä se kiilahalkio kohta
    toimii, käytty pesemätön, siitä irtoo veret seisauttava aromi, gut gut pasalusta,,

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

ku kaffin suodatin pussit loppu, voiko käytää esm naisten nailonsukkaa suodattimena?,,

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu