Mustat nahkakäsineet?.

Mitkä/minkä väriset vaatteet ja vaatetus yleensä sopii mustien nahkakäsineiden kanssa?.
Olen 17-v..
5637
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

mun mielestä niiden kanssa sopisi joku punainen esim. punainen pitkä hame jossa on tavalliset ohkaiset olkaimet.... mun mielestä se olis nätti.. :)

Äänestä

siihen kävis varmaanki musta takki ja ihan omasta päätösestä ett onko hame vai housu..

Äänestä

valita vaatteet käsineiden perusteella? Pitää kyllä olla tärkeät käsineet kun on noin vaikeeta..

Äänestä
  • Miksi täällä JÄLLEEN kiroillaan???.
    Nuoret hei,onko pinna kireällä?.

    Äänestä

Minä käytän talvella mustia nahkakäsineitä,tietenkin paksulla sisävuorella!.
Ne ovat lämpimät.
Sain poikaystävältäni viime jouluna joululahjaksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tyttö -17. kirjoitti:

Mitkä/minkä väriset vaatteet ja vaatetus yleensä sopii mustien nahkakäsineiden kanssa?.
Olen 17-v..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu