Saahan sitä yrittää

Juosta pakoon tunnetta jo vuosia:)
9399
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Ihastukset menee 7 vuoden sykleissä ja nyt alkoi uusi. Etsi uusi ihastus.

Äänestä
  • Eli vuosi pitäisi vielä tässä kitua 😔

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Eli vuosi pitäisi vielä tässä kitua 😔

    Joistakin kituminen on vaan kivaa. Senkin voisi käyttää järkevämmin

    Äänestä

  • Minulla ei mene noin. Ihastuminen kestää melkein 5 vuotta, mutta seuraavaan voi mennä jopa 10 ennekuin tärähtää taas. Älä yleistä muiden puolesta. Vähissä on ne ihmiset, joihin minä ihastun eikä niitä vaan aina tule vastaan 7 v välein. sivusta

    Äänestä

Sitä sanotaan "hamsterihäkitykseksi".

Äänestä
  • Mikä se sellainen on

    Äänestä

Juostu on...joka päivä se löytää minut💔

Äänestä

Ei se katoa, istu vain portailla mun takana.

Äänestä
  • Ei ne katoakkaan noin vaan, mutta yritetty on vaikka millä konstein.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Juosta pakoon tunnetta jo vuosia:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu