Miks pureskelet kynsiäsi?

Huomasin sillon kerran ett sun kynnet on syöty verille. Naiselle tutulta mieheltä
6218
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

No hyyi en ikinä

Äänestä
  • Myönnän kyl ett joskus itellekin käy tollai. 🤷🏼‍♂️

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Myönnän kyl ett joskus itellekin käy tollai. 🤷🏼‍♂️

    Älkää pureksiko

    Äänestä

En osaa hänen puolestaan vastata, mutta epäilisin, että en ole ainut jolla stressi aiheuttaa tuon.

Äänestä

No just kun oon saanut pituutta lisää niin iskee himo 😍

Äänestä

Mä revin kynsinauhoja... Paha tapa mistä ei pääse eroon.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Huomasin sillon kerran ett sun kynnet on syöty verille. Naiselle tutulta mieheltä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu