Olen oikeastaan aika ylpeä siitä tunteiden hallinnasta mikä minulla on ollut sinua koskien. Vaikka se olisi yksipuolista, se pitää ottaa vakavasti. Jollei ole, niin olen pahoillani jos aiheutin mielipahaa olemalla etäällä, siihen oli syy.
Enhän minä voisi tämän enempää ketään sydämeeni hyväksyä!
Sitä mietin että jos olisi niin, että oikeasti tuntisit samansuuntaisesti, niin olisihan se kamala tilanne.
Olet mysteeri
25
500
Vastaukset
- Anonyymi
Hmm..mikä syy ?
- Anonyymi
Sen takia en koskaan sinulle tunteita tule täysin näyttämään, sillä se aiheuttaisi vain lisää vaikeuksia
- Anonyymi
Oletko varattu?
- Anonyymi
mä en ehkä kestäisi sitä mitä hän voisi mulle aiheuttaa. rakastan, mutta se on jossain sivussa.
- Anonyymi
En.
- Anonyymi
Ehkä tuntee samalla tavalla pelkoa ts. on hyvin vaikeaa luottaa. Toistenne peilit?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ehkä tuntee samalla tavalla pelkoa ts. on hyvin vaikeaa luottaa. Toistenne peilit?
Kyllä
- Anonyymi
Joskus tosirakkaus menee ohi ja jatketaan niin kuin ennen. Ihan vaan perinteen takia. Se on sitten eri asia ollaanko onnellisia. Tunsin sen, mutta tiesin ettei toinen siihen kuitenkaan olisi valmis. Siksi peräännyin.
- Anonyymi
mä en ole sellainen ihminen joka teeskentelee. siksi mietin että mulla on joku muu ongelma.
- Anonyymi
Jos se olet sinä, ja olemme molemmat varattuja...niin kyllä, minullekin on ollut vaikeaa tänä vuonna.
- Anonyymi
Se on aika surullista että tuntee voimakkaasti, mutta antaa kaiken mennä ohi. Mutta ehkä se on niin tarkoitettu.
- Anonyymi
ehkä mulle ei koskaan selviä mikään, mutta mun on pakko elää
- Anonyymi
Se on surullista kyllä…
- Anonyymi
Odotan sua Taivaskalliolla.
Jo Vain.- Anonyymi
Mikset ota vain yhteyttä?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mikset ota vain yhteyttä?
Olen tiennyt koko ajan ettei se kannata. Tiesin, ettei se olisi johtanut mihinkään. Vaikka suuria tunteita olikin ja on. Mutta tiesin faktat.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Olen tiennyt koko ajan ettei se kannata. Tiesin, ettei se olisi johtanut mihinkään. Vaikka suuria tunteita olikin ja on. Mutta tiesin faktat.
Onko ap sama joka haluaa nähdä Taivaskalliolla eikä kuitenkaan halua ottaa yhteyttä, edes ”vahinkoviestiä” tms ? Ei tuonne yksin kannata lähteä kenenkään samoilemaan
- Anonyymi
Tarkoitit eri Taivaskalliota, siellä nähdään
- Anonyymi
Joo😊
- Anonyymi
Tai sit seuraavaan elämään…
- Anonyymi
Niin olet sinkin mysteeri teksteinesi. Toivottavasti nämä on oikeasti jollekin eikä sivupersoonallesi!
- Anonyymi
Huokaus.
- Anonyymi
Jää sinne ylpeyteesi.
- Anonyymi
Sinä taas et. Olet rasittava lässyttäjä.
- Anonyymi
Mä sain onneksi aikanaan sanottua sen, että rakastan, niin mun ei tarvitse sentään arvuutella.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1363645
Kehutaan vaihteeksi Perussuomalaisia
Perussuomalaiset ovat olleet melkoisen lokakampanjoinnin kohteena, vaikka ovat saaneet paljon hyvää aikaiseksi. Nyt on1282576- 242136
SDP ylivoimainen ykkönen
En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.232033Roiskeläpät takaisin niin alkaa lasit kestämään
"Tuulilaseja hajottava talvi-ilmiö on ehkä ratkennut" Tämän päivän autoissa kun on esimerkiksi vanhempaa autokalustoa s291603Tiesitkö? Johannes Brotheruksen ex-isäpuoli on kuin onkin Mikko Kuustonen - Tästä on kyse!
Tiesitkö? Ja hehän on kuin kaksi marjaa... Johannes Brotherus on KUUMAA-yhtyeen jäsen ja tänä syksynä mukana Vain elämää181599Mitä tapahtuu?
Mitä säpäkän risteyksessä on tapahtunut kun poliiseja, ambulansseja ja kopteri paikalla?291580Murtautuminen uimahalliin
17.10. yöllä Kiuruveden uimahalliin murtauduttiin yläkerran oven ikkunasta. Onko kellään havaintoja tapauksesta?311022- 87952
Mitä tarkalleen tunnet
Minkälaisia tunteita sisälläsi liikkuu, kun tiedät, että ajattelen sinua lämmöllä ja jotain syttyy myös sinussa? Haluai64936