Pervo p*ska

Tonnista veikkaa, että jos oisin ollu joku 18v. missimalli tyyppinen nainen, niin oisit heti lähteny völjyyn pimpan toivossa.
6292
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Mistä tässä oikein syytetään? Oletko saanut rehdit pakit? Veikkaan, että et ole tehnyt mitään ja mies ei vain pudonnut syliisi.

Äänestä

Voi voi villi veikkaus että tonnista jos pääsisi sinunlaisia eroon takertunut ja juuttunut kiinni vaikka kuinka niin sinunlaistesi ymmärrys on puhdas nolla ei kiinnosta

Äänestä
  • Ei tod. sulle.

    Äänestä

Naiset ei käytä völjy-sanaa.

Äänestä
  • Käyttää ne siellä, missä tuo kuuluu murteeseen.

    Äänestä

Eikun pitää olla 19v nainen

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tonnista veikkaa, että jos oisin ollu joku 18v. missimalli tyyppinen nainen, niin oisit heti lähteny völjyyn pimpan toivossa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu