Miksi jaat itseäsi eri miehille
Jaat itseäsi.
Anonyymi-ap
76860
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 76
Vanhimmat
Hyvä kysymys monelle.
Onko vikaa päässä. Ei kait normaali noin tee.
Kaikille ei tunnetusti riitä yksi
Aina löytyy joku joka ottaa asiakseen fiilailla netissä katkeroivan äijän juttuja
Kai tämä on jotain peikkojen terapiaa yms
En jaa kenellekään. Pitää uskoa.
Jos joku profiili jostakin löytyy ei tarkoita että siellä aktiivisesti olen
En jaksa lainkaan moista hommaa. Yhdessä tavoittamattomissa piileskelevä muru vie kaiken ajan ja ajatuskapan. ❤️❤️❤️👀
Ei olet ymmärtänyt väärin nyt..
Olen vapautunut mutta rajoittunut. Annan mutta en jaa.
No toi just annan tietylle muutoin oma apu paras apu
Mitä sitruuna sanoi kaverilleen ?
Älä näytä noin hapanta naamaa.
Just näin.
Mikä on tulossa, mutta ei koskaan tule?
Ummettunut paska.
Haluat löytää sen, joka on sinulle se oikeanlainen elämän kumppani, jonka kanssa jakaa elämä yhdessä nauttien ylä- ja alamäistä. Koet, että parhaiten se onnistuu, ku antaa omasta vähästä ensin toiselle jotain ja kuinka hän antaa sille arvoa?
En.
Excuse me ?
Unta näät 💤
Mikä tulee kun rotta ja strutsi risteytetään ?
- Saatiin rotsi
Ennen pelotti nyt on pilotti?
Mikä on maailman suurin teeri?
sihteeri (muru)
😅😅😅😅
Älä horise. Ilman tunteita?
Ei millään lailla
Et voi olla noin tosikko hei
Kyllä olen totinen torvensoittaja
Muut saa vastailla kaikkiin ketjuihin ja se yks ei saa vastata. Mikä pointti. Varmaa pettää jo yhellä lauseella. Anonyymi on anonyymi. Järki hoi älä jätä.
Mikä on savolaisen matemaatikon ammattitauti ?
- Kulumavika
😅😅😅😅
Ole mitään muuta jakanut kun ajatuksia..Rauhotu nytte
Ei ole esim viime syyskuun jälkeen ollut ketään😔
Kuka hylkäsi?Ari tari Simo sari lari Mari?
Haluaisitko ns korostaa näistä mainituista nimistä jotain erityisesti? Sivusta
En. Tuli mielee työpaikan jakokone, joka vaihto ukkoo akkaa koko aja
Eiköhän naisilla ole ihan yhtäläinen oikeus nauttia seksistä kuin miehilläkin? Tuohan on vain tapa kontrolloida naista ja ottaa itselle eri oikeudet. Syyllistämistä ja polkemista. Voisi sanoa myös niin, että miksi naisia hyväksikäyttäviä miehiä on niin paljon?
Yleinen ongelma tuntuu olevan se, että useat miehet haluavat seksiä useiden kumppanien kanssa. Miehet antavat ymmärtää, että seksi useiden miesten kanssa tekee naisesta huoran. Naiset kieltäytyy seksistä sillä kukaan ei halua leimautua. Miehet valittavat miten vaikea on saada seksiä useilta naisilta. Lopulta naiset ja miehet elävät puutteessa ja kukaan ei saa mitään. Olisikohan miehet aika miettiä, että kannattiko? Olisiko aika kohdata ne ikävät tunteet ja antaa naisillekin vapaus nauttia? Se olisi myös teidän etu.
Sivusta kommentoin, että olen samoilla linjoilla. Naisillekin kuuluu oikeus nauttia ja naisilla on biologiset tarpeet siinä missä miehilläkin. Kulttuurimmekin uskontoineen on omalta osaltaan vaikuttanut kontrollointiin. Ennen hieman vapaamielisemmät naiset luokiteltiin hulluiksi ja leikattiin johdot poikki ja laitettiin laitokseen. Takana on ydinperheajattelua.
No mut on iltapäivä joenpenkereellä.
Tunnelma on täynnä riemua. Alhaalla kaksi miestä luulevat että käännymme takaisin mutta ei. Nämä elefantit jotka heidän avustajat toivat ovat jättiläismäisiä, hirvittäviä otuksia.
Kuitenkin sinä siinä juoksit eilen virne huulillaan kiivetessä tikkaita pitkin yhden fantin selkään. Tuuli oli tasainen oli jasmiinin tuoksuinen.
No hyvä jos fantille maistui, miten mies tähän houreketjuusi/aloitukseesi tulisi ikinä suhtautua, varmaan peukuttaen👍
Toi edellinen kerkes tulla väliin eri hlö.tä ja tää mun "hömppä " aattelin päivän piristykseks. Ei sen ihmeempää.
En ymmärrä mitä monologimies yritit sanoa, hämmennyitkö muiden kuin itsesi kommentista?
Tota ei peräkammarin poika kysy, kun käy lomalla Thaimaassa.
Kotona ehtii sitten olla konservatiivinen
Nyt sanon yhden totuuden sinulle. Jos olet oikeasti kiinnostunut naisesta, niin mene ja puhu ja ota kädestä kiinni, halaa. Viestintävälineitä ei voi enää helpommaksi tänä päivänä tehdä.
Kuka nyt ei haluasi tavata livenä netissä horisevaa ukkoa ihan uteliaisuudesta, että minustako näissä stooreissa ollut kyse
Sun pitää aapee etsiä nainen itsellesi nunnaluostarista. Siellä on niitä yhden miehen naisia. Vaan tokkopa vedät sille Jesselle vertoja, niin että tyydy osaasi ILMAN.
Kolme vajukkia istui aidalla silivatiseivaa kuka näitä seivaa
Ei se järvi soutamalla kulu. Vaikka ilman jääminen voi tietenkin katkeroittaa.
Ei oo ollu, eikä taida tulla.. ei vaan jaksa enää,. T-MAAGO
Eri miehille jakaminen on hyvä jos sattuu omalle kohdallejakamaan ei muutoin vaikutusta. Eikös näin?
Sen jälkeen ois kuin lapsi pillimehun kanssa takapenkillä, pun intended
Eihän se olisi mitään jakamista, jos kyseessä ei olisi eri miehet? Ihmeellisiä kysymyksiä.
ai tekopyhä epäonnistunut avioliitto mummon kaa 🤣🤣
old C* nt
Ei yhdellä miehellä riitä mieskunto mun tyytyväisenä pitämiseeni.
Juttusi alkaa olla mies aika väsyneitä, onko kunto loppu?
ketä panis? en sua
Not you Family guy!
En minä sinun kunnostasi tiedä, mutta multa ei löydy tappia.
Älä välitä. En minäkään sinua huolisi.
Joo kato ku meen
Hyvää täytyy jakaa.
tiny d* ck
Näinhän nää naiset suhaa, yx jätetään toinen otetaan heti vierestä. Vain ainoosteen eurojen takia, eli selviin et jäbä on köyhä ja perseauki. Niin joutaa mennä et pääsee taas ,vaikka abc kyttää muita iskettäviä..
Siellä apsillako olisi sitten hyvä tiirailla tätä seuraavaa?
Käy testaamassa! Eihän sitä etukätööseen voi tietää.
Niin on iha totta, että esim kenkiin katsomalla voi bongata vaikka bensalenkkarit
On olemassa aiheeseen liittyviä lehtiä ja liikkuvaa kuvaa joten voit unohtaa tirkistelyfetissisi ja huolehtia omasta siveydenaatteestasi.
Mitäs pahaa on jutella sinkkuna miesten kanssa ja tutustua ehkä jopa enemmänkin. Vai pitäiskö tässä loppuelämä olla yksin ilman lempeä ?
Ei siinä mitään pahaa ole jos niin haluaa tehdä. Eikä se muille kuulu mitä kukin elämässään tekee!
Toi kyllä kuulosti hieman käänteisesti sanotuksi.
Vaikka olisin suhteessa mulla olisi oikeus jutella muidenkin kanssa kun mun miehen. Ihan samalla tavalla sillä miehelläkin on oikeus jutella kenen kanssa haluaa.
Repe jakaa
Mä otan kun haluan.
Iho umpeen mu slimi!
Olisi ehkä tuosa kohti syytä kysyä kuka häntä on käyttänyt hyväksi jo kenties lapsena toisilla kun hyväksikäyttö saattaa tapahtua jo lapsena ja toisilla teini-iässä näiden pillun perässä juoksevien poikien takia ja toisille si taas myöhemmällä iällä se kuinka helposti on hyväksikäytettävissä riippuu usein siitä kuinka on kotona kasvatettu ja kuinka paljon on elämänkokemusta ja jo lapsena on hyvä tottua pettymyksiin ni on pienempi mahdollisuus myöhemmällä iällä masennukseen
Käytä välimerkkejä ja lause alkaa isolla alkukirjaimella.
En tiedä mies mistä sinun naisvihasi johtuu. Luultavasti lapsuutesi ympäristöstä ja kasvatuksesta. Toiset on yksinkertaisesti roskaväkeä siinä suhteessa, ja sinä olet epäonneksesi roskaväestä peräisin.
Ennemmi koko elämän kokemuksesta
Olet siuäis roskaväen kanssa tekemisussä. Valitse seurasi paremmin dummy
En tietenjään jaa. Mene muualle kirjoittelemaan tällaisia mt. Kyllä ne jakajat on ihan muualla kuin näillä palstoilla. Vaikutat tosi tyhmältä.
Mustilla naisilla isot vtut