Edes ajatuksen tasolla, kun eihän me oikeasti olla tekemisissä? Ajattelen sinua lämmöllä oikeasti ja kaikki aiemmat muunlaiset väliaikaiset ajatukset johtuvat vain minun omasta päästä, eikä sinusta. Eli siis ne vihaiset ajatukset.
Vastaukset 22
- Anonyymi
Haluan olla sovussa ja tekemisissä. Voitko pyytää, mut oikeasti ihan vain kahville tai laita viesti, että haluat tavata niin sovitaan yhdessä mitä tehdään tai missä tavataan.
- Anonyymi
Ajattelet minua lämmöllä? Ihanaa! Minä tosin ajattelen sinua hirmuisella himolla.
- Anonyymi
Tuo oli pilke silmäkulmassa laitettu.. Toki voitais tavata kahvittelunkin merkeissä. Ehkä se siitä lähtisi uudella tavalla, kun kumpikin tajuais, ettei toinen tarkoittanut pahaa tai loukata.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tuo oli pilke silmäkulmassa laitettu.. Toki voitais tavata kahvittelunkin merkeissä. Ehkä se siitä lähtisi uudella tavalla, kun kumpikin tajuais, ettei toinen tarkoittanut pahaa tai loukata.
Bua hah hah haa miesaloittaja sun juttuja
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Bua hah hah haa miesaloittaja sun juttuja
Varmaa satsaa jo iha kauramaitoon varalta
- Anonyymi
Mehän olemme sovussa. En omaa mitään vihaisia tunteita sinua kohtaan.
- Anonyymi
Mikään ei ole herkullisempaa kuin sopiminen.
Side on joskus jopa vahvempikin sen jälkeen, vaikkakin arpikudoksinen. - Anonyymi
Voi sinnuu rukka, sie hukkatuhkkiis puriunnaat....
https://m.youtube.com/watch?v=su_KN9P3F9M - Anonyymi
Yritä olla sovussa universumin kanssa. 💫
- Anonyymi
Bliss ym
- Anonyymi
Voidaan olla. Mä tein oman osuuteni ystävyydestämme.
-mies- Anonyymi
Mikä osuus se oli? Sekö ettet ottanut yhteyttä kun oli muita kiiireitä?
- Anonyymi
Me ei riidellä koskaan. Semmoseen ei tuhlata aikaa naisen kanssa. m>n
- Anonyymi
Eihän tässäkään ole ensimmäistäkään tunnistetta.
- Anonyymi
No voi kyynel etkö sinä löydä itseäsi tästäkään palstamiehen tekstistä?
- Anonyymi
Ajattelen sinua muru, oot nainen niin suloinenki, puss o kram 🥹😘❤️
Mieheltä - Anonyymi
VoiDas olla jos*
Ei nähdä ei tavata ei oteta yhteyttä.
Helppoa vai mitä?- Anonyymi
Sitähän tässä on ollut. Toiselle jelppoa, toiselle ei 💔
- Anonyymi
Ihan sama. Kiitos näistä sanoista, mulla vain jäi syvä tarpeettomuus, häpeä, riittämättömyys ja itseinho päälle, eikä se ihan näillä sanoilla vielä kauheasti muuksi muutu. Mä uskon sun sanoneen sen mitä todella musta ajattelit ja nyt sanot ettei se olekaan ihan niin, kun olet onnellinen ja menee hyvin ja haluaisit olla positiivinen.
Mä en tiedä, mitä mä haluan. Ehkä haluan vajota maan alle, minne mä ihan hyvin jo joudan mennäkin. - Anonyymi
Kauheesti psykologiaa ja kaikkea muuta paskaa. Se jäi käteen.
- Anonyymi
En mä oikein halua olla ghostaajan kanssa väleissä.
Mua on satutettu liikaa naisten toimesta kyseisellä tavalla.
Ja minä olen kuitenkin se ujo ja arka, ja valitettavasti ainoa joka yrittää ottaa asioita ouhuttavaksi. - Anonyymi
Ollaanhan me aina sovussa
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra on mukana Suomen huutokauppakeisari -sarjassa
Suomen huutokauppakeisari on tavallisten suomalaisten ohjelma. Sarjan suosiosta kertoo se, että nyt alkaa jo 19. kausi t901059Kuuleppas
ensimmäiset naissuhteet toimii miehelle eräänlaisena oppikouluna, mutta hän ei välttämättä itse ymmärrä oppineensa mitää228840Paljonko on etäisyytesi kiinnostavaan naiseen km?
Kaipailen tärkeää miestä ja pohdin hänen ajatuksiaan... ❤️73816- 52690
On meillä harvinaisen törkeä valtuuston puheenjohtaja
Ja tyhmä! Kannattaisi googlettaa "julkisuuslaki" ja nojata siihen vasta sitten. Samalla voisi googlettaa muiden kuntien65648Olet mieleni päällä edelleen, J
En voi sille mitään. Ja olen yrittänyt voida, monen monta kertaa. Miten jäinkin näin kiinni sinuun... 😞34592Mikko Leppilampi loi TTK:ssa ankaran tavan - Jatkaako Veronica Verho haastavaa perinnettä?
Suorien lähetysten juontaminen vaatii rautaista ammattitaitoa ja kovaa työtä. Tanssii Tähtien Kanssa -ohjelmassa on näh29547- 47539
Oletko miettinyt
Mikä minusta tekee sinulle niin erityisen? Onko se samanlaiset lapsuusmaisemat? Työpaikan liian pitkät katseet? Selvittä30535- 37530