Mikä Vitun yhtä

https://www.warkaudenlehti.fi/paikalliset/6884918
Urheiluseurat ovat yhä Tori torpalla
Ei yhtä tori torpalla
Päätoimittaja ei osaa lukea
4115
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Warkaus lehti päätoimittaja on siis yhtä yksinkertainen kuin perussuomalaiset kaupungin hallitus varapuheenjohtaja ei ymmärrä eikä osaa lukea
Urheiluseurat ovat yhä Tori torpalla
Ei yhtä tori torpalla

Äänestä
  • Ilmankos Ristamäki julkaisi Grönlund mielipiteen keski-ikäiset kirjoittaa täällä
    Poliisin mukaan ei kirjoita

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Ilmankos Ristamäki julkaisi Grönlund mielipiteen keski-ikäiset kirjoittaa täällä
    Poliisin mukaan ei kirjoita

    Terveystarkastaja voi sulkea liikkeen vihjeen perusteella tutkimusten ajaksi esim takapihalla nähty rotta

    Äänestä

No kyllä sinäkin kölllipoika teet kirjoitus vihreitä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

https://www.warkaudenlehti.fi/paikalliset/6884918
Urheiluseurat ovat yhä Tori torpalla
Ei yhtä tori torpalla
Päätoimittaja ei osaa lukea

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu