Älkää antako pelolle valtaa!

Pelolle ei pidä antaa valtaa, vaan mennä rohkeasti eteenpäin. Jospa tämän ymmärtävät myös paikkakuntalaiset. Etenkin toivoisin tätä JP:ltä ja yrittäjien kruunaamattomalta kuninkaalta sekä Ryönänjoen Kultakutrilta.
3262
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Putin on kovin

Äänestä
  • Kovin möllykkä.
    Pää umpiluusta.

    Äänestä

Minä pelkään Puyinia, Venäjää, sekä Teboililla asioivia. He ovat kaikki vaarallisia ihmisille.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Pelolle ei pidä antaa valtaa, vaan mennä rohkeasti eteenpäin. Jospa tämän ymmärtävät myös paikkakuntalaiset. Etenkin toivoisin tätä JP:ltä ja yrittäjien kruunaamattomalta kuninkaalta sekä Ryönänjoen Kultakutrilta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu