Hampurilainen torilta kojusta mustasta

Ihan hyvä muuten liha oli meedium kypsyys ,ituja ,siihen laitettiin .Liian polttava,tulinen minun makuuni en jaksanut lähtä nesteelle syömään hampurilaista.🤔🥵.
3765
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Joo se on maku asia..eikä kannata arvostella ennen kuin on syönyt sen!Idut sopii hyvin hampurilaiseen..

Äänestä

Hyvä, hyvä, taas yks marisija; tee kotona hampurilaises!

Äänestä

lapset haukku kans tuliseksi. Kyllä se mulle kelpas ja onneksi oli medium pihvi ja mehevä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ihan hyvä muuten liha oli meedium kypsyys ,ituja ,siihen laitettiin .Liian polttava,tulinen minun makuuni en jaksanut lähtä nesteelle syömään hampurilaista.🤔🥵.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu