Rakastuminen miehiin-somtaaeppouden syndrooma?

Onko normaalia jos sellaiset 15-20 vuotta juopotelleena huomaa, että törkyturvat, askitesvatsat ja miesten ripulia suihkuavat karvaperseet kiinnostavat yhä vain enenevissä määrin? Samaisen peiton alle Pirkkaa nauttimaan ja vaakamamboa harjoittamaan, siinä sontaseppo on kuin kotonaan neukkukuutiossa.

Asd
1155
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Eikö sun pitänyt lopettaa tämä idiootteilu ja alkaa tekemään jotakin järkevää elämälläsi. Liity vaikka johonkin nahkahomojen klubiin ja ala harrastelemaan siellä kaikkia mukavaa äläkä täällä tuhlaa pöljäilyyn elämääsi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Onko normaalia jos sellaiset 15-20 vuotta juopotelleena huomaa, että törkyturvat, askitesvatsat ja miesten ripulia suihkuavat karvaperseet kiinnostavat yhä vain enenevissä määrin? Samaisen peiton alle Pirkkaa nauttimaan ja vaakamamboa harjoittamaan, siinä sontaseppo on kuin kotonaan neukkukuutiossa.

Asd

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu