Terkkarilla

Nusnunde

Jenni oli menossa terveydenhoitajalle. Tavallinen vuositarkastus, oli hänelle sanottu. Mutta se oli jo odotettavissa, kaikki yhdeksäsluokkalaiset tarkastettaisiin ennen kesälomaa.

-Hei, oletkos sinä Jenni? kysyi nuori nainen, koulun uusi terkkari.
-Kyllä, vastasi Jenni ja astuis sisään.

Terveydenhoitaja oli vasta parikymppinen ja erittäin kaunis ja millainen hänen vartalonsa olikaan! Kurvit olivat juuri oikeissa kohdissa. Rinnat ainakin D-kuppia.

Jenni oli myös ihan kohtalaisen näköinen ja myöskin kurvikas, mutta hänellä oli vain C-kuppi.

-No niin, katsotaanpa ensiksi nämä perusasiat, terveydenhoitaja sanoi hymyillen.
Niin hän sitten mittasi pituuden ja painon ja muut tavanomaiset asiat. Lopulta hän totesi että Jenni oli terve ja oikein hienoissa mitoissa.
-Kertoisitko vielä kuppikokosi? terkkari kysyi ja Jenni vähän ihmetteli mihin tuota tietoa tarvittiin mutta ilmoitti omaavansa C-kupit.

Nainen kirjoitti jotain ylös ja sanoi sitten että keskustellaan nyt vielä. Jenni istuutui.
-Oletko koskaan tuntenut minkäänlaista vetovoimaa naisiin? terveydenhoitaja kysyi asiallisesti.
-En minä nyt silleen... vastasi Jenni, vaikka häntä viehättivät sekä tytöt että pojat. Tämäkin kysymys kummastutti häntä. Terkkari kysyi vielä oliko Jenni neitsyt ja Jenni vastasi myöntävästi.

-Melkein unohdin erään tutkimuksen, terkkari huudahti äkisti -Mene ottamaan kaikki vaatteet pois tuolla takahuoneessa ja palaa sitten. Jenni oli hämillään mutta teki niinkuin oli käsketty.

Palattuaan hän järkyttyi. Hän huomasi että ovi oli kiinni, luultavasti lukossa ja valot olivat poissa.
-Ei hätää Jenni, pieni sähkökatkos vain, kuului naisen ääni. -Mene tutkimuspöydän luo etten törmää sinuun. Jenni hapuili pöydän luo ja kävi pitkäkseen terveydenhoitajan kehottaessa niin. Äkkiä hän tunsi painon päällään. Alaston naisvartalo.
-Mitä tämä... jenni kysyi mutta terveydenhoitaja laittoi kätensä hänen suunsa eteen.
-Turha huutaa, huone on äänieristetty, kuului huohottava ääni.
-Olen ollut niin kauan ilman naista, terkkari huokaisi ja Jenniäkin alkoi tilanne kiihottaa. Hän tarttui terveydenhoitajan jättimäisiin rintoihin ja alkoi puristella niitä.
-Uuh, huokasi terkkari ja alkoi hyväillä Jennin rintoja, että se osasikin tuntua hyvältä! Jenni siirsi kätensä terkkarin kosteaan pilluun joka oli märkä ja kiihottunut ja työnsi kolme sormea sisään ja alkoi runkata tätä.
-AAAHH!!! UUUHH!!! ÄLÄ LOPETA! terkkari huusi ja pyöritti lantiotaan Jennin sormien mukaan. Jenni kiihdytti tahtia ja sai naisen ulvomaan nautinnosta. Terkkari siirsi Jenniä ja siirtyi itse alle.
-AAAHH, JATKA! RUNKKAA OIKEIN KUNNOLLA!!!! kirkui terkkari. Jenni otti sormensa ulos ja sai terkkarin ulvaisemaan halusta saada lisää. Pikku hiljaa Jenni alkoi naida tätä omalla pillullaan ja terkkari vain huusi kiihkosta. Jenni otti vielä käden apuun ja runkkasi oikein kunnolla.
-AAAAHHH!!! OOOHHH!!! MÄ TUUN!!! ja lopulta terkkari sai valtaisan orgasmin. Hän siirsi jälleen Jennin alleen ja Jenni odotti jännittyneenä ekaa kertaansa. Ensin yksi sormi, sitten toinen ja lopulta kolmaskin. Jennin ahdas pillu oli ihan täynnä. Terkkari runkkasi häntä oikein kunnolla ja Jenni koki suurta nautintoa.
-AAAHHH!!!! UUUHH!!! IHANAA!!! LISÄÄÄ!!! Jenni huusi ja tunsi orgasmin lähestyvän. Terkkari alkoi myös naida Jenniä alapäällään ja naikin oikein kunnolla! Jenni luuli kuolevansa! Terkkari ratsasti oikein kunnolla ja huusi samalla itsekkin kiihkosta. Jenni tunsi olevansa aivan orgasmin rajalla. Vihdoinkin hän sai sen. Mikä nautinto! Hän puki päälleen ja lähti hymyillen terkkarille. Heti seuraavalla viikolla terkkari kutsui hänet uudestaan tarkastukseen, mutta kun Jenni astui sisään siellä ei ollutkaan pelkkää terkkaria...


Jatkanko?

9

16930

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Tee niin

      jatka jatka...

      • Kostunut pillu...

        Tää oli mahtava lisää kiitos!!


    • Jouni

      Ole kiltti ja jätä jatkamatta..

    • Mahtavaa!

      Jatka tarinaasi. Erittäin hyvä.

    • Nusnunde

      Jatkoa luvassa parin päivän sisään.

    • minä

      vähän liian nopeita tapahtumia..muuten hyvä. jatka ihmeessä

    • Anonyymi

      Lisää

    • Anonyymi

      Juokaa kustakin kupista, mennään sitten ulosteelle

    • Jatka ehdottomasti.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suureksi onneksesi on myönnettävä

      Että olen nyt sitten mennyt rakastumaan sinuun. Ei tässä mitään, olen kärsivällinen ❤️
      Ikävä
      87
      1883
    2. Perusmuotoiset TV-lähetykset loppu

      Nyt sanoo useiden HD-muotoistenkin kanavien kohdalla äly-TV, ettei kanava ole käytössä, haluatko poistaa sen? Kanavia
      Apua aloittelijalle
      166
      1365
    3. YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua

      Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä
      Äänekoski
      71
      1172
    4. No ei sun asunto eikä mikään

      muukaan sussa ole erikoista. 🤣 köyhä 🤣
      Ikävä
      66
      1027
    5. Hyvin. Ikävää nainen,

      Että vainoat ja stalkkaat miestäni.onko tarkoituksesi ehkä saada meidät eroamaan?no,siinä et tule onnistumaan
      Ikävä
      82
      951
    6. Martina lähdössä Ibizalle

      Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      130
      863
    7. Uskomaton tekninen vaaliliitto poimii rusinoita pullasta

      Korni näytösesitelmä menossa kaupunginvaltuustossa. Juhlia ei ole kokouksista tiedossa muilla, kuin monipuolue paikalli
      Pyhäjärvi
      87
      862
    8. Katsoin mies itseäni rehellisesti peiliin

      Ja pakko on myöntää, että rupsahtanut olen 😆. Niin se ikä saavuttaa meidät kaikki.
      Ikävä
      47
      837
    9. Linnasuolla poliisi operaatio

      Kamalaa menoa taas meidän ihanassa kaupungissa. https://www.uutisvuoksi.fi/paikalliset/8646060
      Imatra
      29
      836
    10. Mitä mietit Honey?

      Kulta nainen ❤️❤️
      Ikävä
      57
      820
    Aihe