Ei käynyt niin ;) Näytät sitä paitsi kauhealta nykyisin
Luulit minun jäävän perääsi itkemään Mies
Anonyymi-ap
28691
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 28
Vanhimmat
Niin näytän koska syöpä.
Päätä särkee.
Ota burana mieluite 9mm niin loppuu ulina täällä.
Loppu jo. =)
Mikä syöpä sulla ön?
Sivusta.
Minusta ap on itsekeskeinen ja ylimielinen. Katkeran ihmisen aloitus. Ehkä hän näki aloittajassa sen puolen, mitä ap ei itse näe itsessä. Tällöin mies ei todellakaan toivo mitään, ei edes perään itkemisiä. Näin itse miehenä ajattelen, kokemusta on, että erehtyy toisesta todella pahasti hyväuskoisuuttaan. Ja katuu ja osin syyllistää itseään, kaikesta yhdessä koetusta.
Täytyy olla m@lkku, että tällaisia kirjoittaa.
Skitso joo, muttei sairas. Kyllä se älyää asioita. Skitsoilu on enemmänkin berserkkausta, norjalais-tyylistä. Geenit.
Lil wayne ei tajuu lyriicoist mitään 😆
https://fi.m.wikipedia.org/wiki/Berserkki
Mä en tiedä mitä ne on vetänyt Norjan vuonoilla. Varmaan raiskanneet muutama sata vuotta vapaasti. Vähän sama kuin venäläiset, lihasmassa on ihan erilainen kuin farmarilla.
Sarvikuonoja, niillon se läpi ryhmityksestä keskittyminen erilainen.
Mikään kälättävä tatjaana...
Luut ytimiä myöten aamupalaksi.
Esi-isäni soittelivat niitä noitarumpuja teille. Mä voisin syöttää sientä sulle.
Pidä hiivasienes
Jaa. Mitä sitten?
Kerro jotain uutta. 🥱
Ap, voimia sulle jaksaa itseäsi. Kukaan muukaan ei jaksa sinua valitettavasti.
REPS*** 😆 TTU!
Näytän lähempää vielä hirveämmältä.
En odottanut sinun itkevän, pilluhuorat eivät itke.
No, mutta täällä se ikävä palstalla kumminkin itkee.
No vilgase peilii
Tää oli sitten nallelle.
T hehku
Jos ei reagoi viesteihin tai vastaa niihin, niin tuskin kiinnostaa.
Miks todistelet Mies
Näytän oksettavalta tiedän - E mies
Tiedän kyllä, mutta ei minun tarvitse sitä tänne kirjoittaa. Aika raukkamaista kiusata toisen kirjaimella. Haukkumisen lisäksi olet leikkinyt näitä kirjainleikkejä ja rakkaushuijauksias jo pidempään. Ei ole pelkästään minun syy jos hommat ei etene. Tiedän, että se on vaikeaa, mutta kannattaa välillä vilkaista sinne peiliin.
En ole luullut semmoista. Nainenko itkisi minun takia? Naurettava ajatus. Ei hän edes tiedä olenko elossa ja todennäköisesti sillä ei ole hänelle merkitystä.