Perceestä ja satutti. En halua kuulla susta enää ikinä. Oot omahyväinen ihminen.
Se mitä teit on ihan
Anonyymi-ap
17474
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Ei multa.
Samaa mieltä, unohda se sika
On sinunkin toiminta satuttanut minua, mutta en luovuta näin helposti koska rakastan sinua.
sama ❤️❤️
Pettämisestä kyse?
Sinä se et osaa lopettaa. Olet vuosia kirjoitellut näitä aloituksia eikä sinua kukaan tunnista. Teet tätä loppuelämäsi. Olen siitä varma.
Kunnon provo kolahti siittä🪨🌋
Perceileviä panttereita...Niitä on liikkeellä..ja ovat totaallisen irti
en tiedä kuka oli, mutta minulle oli hyvä. Toivottavasti kohdataan, mutta en halua pantteria vaan ihmisen. Hyvä että liikkuvat, tuovat rauhaa ja syövät mustuutta pois. Arvostan, vaikka en ole heistä ikinä kuullut, ehkä ovat jotenkin elämässä olleet ennenkin. Mietin miksi joskus sanottiin kun sinulla menee aina kaikki hyvin. Jotain muutakin on ollut, kiitos heille. Hyviä ovat, eivät varasta ja vie muilta.
Ihminen olisi juu kyllä kiva. Semmoinen kenen kanssa voisi vaikka mökillä vallan sovussa saunoa ym.
Onko tämä nyt taas se, että sua on ghostattu?
Yhyy!
Sä panttasit itse tunteitasi ja sitten, kun mies omaa mielenterveyttään suojellakseen vähentää aktiivisempaa yhteydenpitoa, koska hän tietää, ettet sä koskaan aidosti vastaa tunteisiin jonkun ”ansan” pelossa tai jonkun muun tekosyyn vuoksi, niin sä alat itse ghostaamaan. Se on sun oma syy. Ja sä olet itse itsekäs! Ja sen omahyväisyyden näkee kyllä muustakin sun toiminnassa.
Elätkö sä hieman liikaa palstatarinoiden höttömaailmassa ?
En ole ap, mutta tulen sulle väliin kirjoittamaan. Ajattele jos tuo tulkinta ei olekaan noin, että hän ei koskaan pystyisi ottamaan vastaan tunteitasi? Entä jos etenisitte yhdessä varovasti niin että rakentaisitte luottamusta avoimen keskustelun kera? Onkohan tuo aloittaja edes henkilö jota kaipaat? Ehkä henkilö jota kaipaat tarvii sinulta turvallisen yhteyden luomiseen tukea ja turvaa? Voisitteko olla se tuki ja turva toisillenne kipeissä ja vaikeissa asioissa?
No mitäs ihmettä nyt?
Ohhoh, menikö tunteisiin... Luulin ettei sullakaan ollut sellaisia.
Ei ole ollut tarkoitus satuttaa ketään Selväähän se on, että rapatessa roiskuu.
Kuka haluaa mt häiriöisen pantterin,jonka
mieli on keskittynyt omaan narsismiin.