Pääkatu suljettu

Miksi pääkatu on suljettu liikenteeltä?
20517
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

Eloapinoille varattu pariks päivee koko katu.

Äänestä

Jotta kansalaiset oppii käyttämään uutta asematietä.

Äänestä

Uuden tien olisi voinut sulkea.

Äänestä
  • Ei toki. Hyvä tie.

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Ei toki. Hyvä tie.

    ikitie.

    Äänestä

Jotta cescustalaiset voivat kelo apinoida.

Äänestä

Kihujen takkia.

Äänestä

Uusi tie sujuvoittaa liikennettä uskomattoman paljon. Kokeilkaapa, kun menette ostoksille tai muuten keskustaan

Äänestä
  • Olcconen.

    Äänestä

Heipottaa Alkossa käyntiä.

Äänestä

Miksi niin monta hidastetöyssyä pitää uuteen velkatiehen vääntää????

Äänestä
  • Ne töyssyt on kyllä aika huomaamattomia.

    Äänestä

Haista aloittaja pitkä v*ttu🤣

Äänestä

Paikalliset propersut ovat hyvin innoķkaita pyhäjärvi-palstan käyttäjiä.
Ja heidän parhaat älylliset saavutuksensa näyttäytyvätpalstalla kristallinkirkkaana kun Pitäjänmäen vesi.
Ja mikä parasta, nämä älylliset saavutukset ovat koko kansan luettavissa aina maan korkeinta johtoa myöten.

Äänestä
  • "maan korkeinta johtoa myöten" 😂. Ketä muita kuin idiootteja kiinnostaa tämä paska tunkio ja mitä sontaa idiootit täällä suoltaa?

    Äänestä

  • Anonyymi00016 kirjoitti:

    "maan korkeinta johtoa myöten" 😂. Ketä muita kuin idiootteja kiinnostaa tämä paska tunkio ja mitä sontaa idiootit täällä suoltaa?

    Näkeehän sen jo Halla-ahon ilmeestä, milloin hän lukee Pyhäjärvipalstaa.

    Äänestä

  • Anonyymi00017 kirjoitti:

    Näkeehän sen jo Halla-ahon ilmeestä, milloin hän lukee Pyhäjärvipalstaa.

    Olet seuraamassa mitä hän tekee milloikin? Onko lääkitys kohdillaan 😂

    Äänestä

  • Anonyymi00018 kirjoitti:

    Olet seuraamassa mitä hän tekee milloikin? Onko lääkitys kohdillaan 😂

    Lienee pyhäjärven kepu se trupinampujakin.
    Kaikkeen ne kerkeää.

    Äänestä

  • Anonyymi00019 kirjoitti:

    Lienee pyhäjärven kepu se trupinampujakin.
    Kaikkeen ne kerkeää.

    Eivät kuitenkaan housut nilkoissa vaalituvalle.

    Äänestä

Pieni pätkä pääkatua oli suljettu. Liikenne sujui joustavasti. Kihut ovat joka vuosi tuoneet liikennemerkkejä keskustaan.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Miksi pääkatu on suljettu liikenteeltä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu