Olisi meidän yhteinen eka kerta. Se läheisyys puuttui ja sitä kaivattiin molemmat. Haaveilen usein minkälaista se olisi. Nukahtaa viereesi mies kaiken jälkeen.
Sovinto...lempi
Anonyymi-ap
9407
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Olen myös haaveillut ja nähnyt unia sinusta. Olisi ihanaa kaiken jälkeen, jos nukahtaisit viereeni. Se olisi jo kova juttu, jos edes ensin tavattaisiin kahdestaan.
Sielujen yhteys on säilynyt kaikesta huolimatta. Lohdullista, että edes se. Tapaaminen olisi odotettu.
Lempeä kuin kesäsade on minulle sinun rakkautesi syvälle laskeutuvaa. Huumaavaa kuin kesäillan tuoksu kosketuksesi ihollani.
Oi se olisi kaunista ja herkkää.
Unelmani Lempi.
Miten sinä naisena esiintyvä mies ajattelet nämä lemmenhommat- ettäkö naisesta olisi kiihoittavaa, että joku ennestään tuntematon rageaa jostain aiheest tai esim heittää saavillisen syytöksiä niskaan ja tästä olisi hyvä aloittaa tämä yhteinen matka? Näin ei ole.
Toivottavasti saat tarvitsemaasi ammattiapua. Ei tuollainen voi jatkua loputtomiin.
Huomaan miten ahdistukseen asti uskot naisten olevan miehiä. Kyllä sä vielä miehen vierellesi löydät, kun sellaiseen olet mieltynyt.
Mahtavaa, hyvää visualisointia sulle sinne sivuun👍