Ampumisen jälkeen ei ollut "fight" vaan fuck.
Trumpin lause
16
441
Vastaukset
- Anonyymi
Heikko yritys. Sen nyt pystyy lukemaan huuliltakin siitä videolla.
Fight, Fight, Fight!- Anonyymi
Luepa uudelleen, hidastettuna!
- Anonyymi
Huomasin ihan saman! Fuck se sanoi! Raivostui rassu, kun joku ei sen jaaritteluista tykännytkään
- Anonyymi
Lavastettu homma. Huonompikin ampuja olisi osunut keskelle päähän 120m. Nytkin yritetään selittää miten Trumppi hyppää pystyyn mutta todellisuudessahan hänet nostetaan pystyyn ja tarjotaan päätä uudelleen ammuttavaksi.
- Anonyymi
Ilmeisesti kaveri ei ottanut tuulta huomioon ja siksi tuli sivuosuma. Vai menikö jännitys tärinän piikkiin?.
Mielenkiintoista huomata kuinka Trumpin sanavarasto on vain fuck kun tulee lievä osuma, tuskin edes huomasi muuten kuin agentit rynni suojaamaan, huonosti muuten suojattu, jätti ampujalle uuden laukaisumahdollisuuden, mutta taisi saada ampuja jo silloin osumaa.
- Anonyymi
Pure munkkia. Game over
- Anonyymi
Ketä kiinnostaa
- Anonyymi
Miettikää omalle kohdalle. Mitä sanoisit ampumisen jälkeen ensiksi "taistele vai vittu"? Jälkimmäinen.
- Anonyymi
Trump on älykäs ja tajusi ennen nousemistaan että nyt on tilaisuus osoittaa vahvuutensa ja taistelutahtonsa. Sitä kuvasi myös nyrkin puristaminen.
Aloittaja yritti trollata. Ei onnistunut.- Anonyymi
Fuck, mieti nyt järjellä ja psykologisesti. Kas kun ei tilannut pizza americanan tuplakanalla.
- Anonyymi
Trumphan on ollut oikea nyrkki pystyssä koko kesän kaikissa tilaisuuksissa kun yleisö vähän taputtaa ja vaikkei taputakaan.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Trumphan on ollut oikea nyrkki pystyssä koko kesän kaikissa tilaisuuksissa kun yleisö vähän taputtaa ja vaikkei taputakaan.
Jännää kääkk
- Anonyymi
Kertoo hyvin jämsäläisten älykkyydestä tämäkin ketju... Ei hän Fuck sanonut.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/risto-e-j-penttila-uusia-dramaattisia-kaanteita-viela-luvassa-yhdysvalloissa/8973658- Anonyymi
Sinähän sen tiedät uusavuton munkin purija
- Anonyymi
F35 projekti lakkautetaan!
- Anonyymi
Ketä kiinnostaa
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persujen VigeIius noIasi taas itsensä
Kun uhriutui vuonna 2024 (siis persujen "vahtivuorolla") Tampereella aloittaneen perheryhmäkodin toiminnasta. ”Leviää k2334232Joko alkaa menemään tajuntaan tämä yliluonnollinen yhteys?
Varmaan pikkuhiljaa. Muista olla kiltisti ❤️343715Oli kiva nähdä sut
vaikkakin kaukaa ja nopeasti. Tiedän kyllä tasan tarkkaan missä mennään, joten anteeksi jos pilasin päiväsi, ei ollut mi373689- 163647
Maataloustuet pois
Jokainen maksakoon harrastuksensa itse. Eihän golfin peluutakaan maksa yhteiskunta.1353634Kohtalokas laukaus
IL 20.9.25 "Ihminen kuoli baarin edustalla Kajaanissa Poliisi ei epäile tapauksessa rikosta." "Kajaanin keskustassa on k253591Työeläkkeen saamiseksi olisi tehtävä töitä
Meillä on Suomessa iso joukko ihmisiä, joilla olisi vielä työkykyä jäljellä, mutta joilta puuttuu arjesta mielekäs tekem1153405Joulukinkku NYT
Sian kankuista tulee vielä pula. Nyt on oikea aika hankkia joulukinkku.202964Muistattekos kun Sannan aikana suomalaisten varallisuuteen lisättiin viidennes
Köyhät voittivat eniten mutta rikkaimmat kuitenkin köyhtyi!192615Jos voisit kysyä
Kaivatultasi vielä yhden kysymyksen, mikä se olisi? Aloitan: Mitä sinä halusit minusta?2602557