Olen tiennyt sen pitkään mutta nyt ymmärsin että se ei menekään ohi
Rakastan sinua
29
1396
Vastaukset
- Anonyymi
Otan osaa
- Anonyymi
Ei mene ei. Hän on sellainen. Minulle tarkoitettu, näin uskon.
- Anonyymi
niin minäkin uskon hän on minun
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
niin minäkin uskon hän on minun
♥️
- Anonyymi
Ei se ohi mene, luovutin jo että menisi ohi. Nyt elelen tämän tunteen kanssa. ❤️❤️❤️
- Anonyymi
Mä rakastan myös, minun sinnikästä hurmuriani🤍
- Anonyymi
Millä tavalla sinnikäs?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Millä tavalla sinnikäs?
Hän jaksaa katsoa minua joka päivä hyvinä ja huonoina hetkiä. Minun oma rakkaani ❤
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Hän jaksaa katsoa minua joka päivä hyvinä ja huonoina hetkiä. Minun oma rakkaani ❤
❤️❤️❤️
- Anonyymi
Rakas on hän
- Anonyymi
Rakas myös. Pusu ja hali.❤
Toivotaan et meni oikeelle. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Rakas myös. Pusu ja hali.❤
Toivotaan et meni oikeelle.Arpapeliä. Pus 😘
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Rakas myös. Pusu ja hali.❤
Toivotaan et meni oikeelle.Toivotaan😚
- Anonyymi
Samoin Sinä kaunotar
- Anonyymi
♥️
- Anonyymi
Ei mene ohi. Kaiken järjen mukaan olisi pitänyt mennä jo aikoja sitten, mutta ei vain mene.
- Anonyymi
Tunteilleen ei voi mitään ❤️❤️❤️
- Anonyymi
Ikävä on omaa rakasta. ❤️
- Anonyymi
Jos se ei mene ohi, niin sen ei ole tarkoituskaan mennä ohi. Kuulutte toisillenne.
- Anonyymi
"Valitettavasti" sillä toisellakin osapuolella on sananvaltaa asiaa.
- Anonyymi
Sama tilanne. Ei lopu, ei. Luovutan, antaudun. 💚
- Anonyymi
Monesko jonkun muun kikkeli sisälläsi sai lopulta asian tajuamaan?
- Anonyymi
Laskeppa vaan omia kikkeleitäs!
Mietin mitä tapahtuis jos oikeasti istuisi jossain puhumassa ei kikkeleistä vaan ihan jostain muusta? Luulen et jompikumpi luikkis pakoon kiireesti. Tai molemmat. Mitä tapahtui aamupäivällä?
- Anonyymi
Olen pahoillani, että sinulla kesti niin pitkään tulkita itseäsi.
- Anonyymi
No niin minäkin.
- Anonyymi
Jossain ajassa kipu sentään katosi, tai ainakin se laimentui selvästi. Tuntuu että kaikki on tunteet jne. mitä on jäljellä on vain plussaa.
- Anonyymi
Voi voi voi olla myöhäistä jo kun tänne joudut rakkaudentunnustuksias laittaan etkä sano hänelle itselleen asiasta suoraan
- Anonyymi
Rakkaus ensisilmäyksellä voi olla ohi silmänräpäyksessä. Muutaman kerran elämässään sitä on vakuuttunut siitä ettei taas ole tarttunut varjoon ja kaipaa nyt ennen kaikkea todellista. Tuntee saavansa korvauksen kaikista aiemmista nöyryytyksistä ja pettymyksistä ja iloitsee siitä. Ja jos muistaa tämän kaltaista tunnetta olleen aiemmin tahtoo laittaa tuo nyt niin ei-toivotun muiston syrjään ajatuksella että tällä kertaa sitä vain tietää olevansa oikeassa. Tällä kertaa se kestää.
- Anonyymi
Sama täällä. Ei mene ohi. En uskonut, että minulle voisi käydä näin, luulin aina ettei minun mieleni ole rakennettu sillä tavalla kuin niiden jotka jää loppuelämäksi onnettomaan rakkauteen jumiin. Mutta kaikenlaista sitä oppii itsestään.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Säästäminen on typerää, muistakaa äänestää demareita
Säästäminen on typerää, koska aiheuttaa vain talouden taantumista ja lopulta tappaa potilaan. Demareiden tapa on satsat956634Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka
jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur4096380SDP:n budjetin peruskivi: "Rahaa nimittäin on!"
Demarien talouspolitiikan ydin on usein tiivistetty klassiseen meemiin: rahaa on, kunhan se on jonkun muun rahaa. Vuoden1614681Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut
samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien913594Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?
Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal963541Kun täällä kysytään aina vaan naisilta
Niin nyt kysytään miehiltä. Mies, voisitko ottaa kumppaniksesi naisen joka nostaa enemmän penkistä kuin sinä? Tienaa en663402Hatunnosto! Mari Hynynen (os. Perankoski) ja Jouni Hynynen auttavat vähäosaisia upealla tavalla!
Hatunnosto! Mari ja Jouni Hynynen ovat Vailla vakinaista asuntoa ry:n uudet kummit. Hynysiä motivoi halu lisätä ymmärr103252Tiesitkö? Tämä suomalainen keksi Elämäni biisi -sarjan - Viinin lipittely mainittu!
Tiesitkö? Elämäni biisi on suomalainen formaatti ja sen takana on Petja Peltomaa. Hänen kynästä ovat lähtöisin myös mm.02970Epäonnistunut "Tuppurais-operaatio" kaatoi Purran hallituksen
Persut yrittivät viimemetreillä häivyttää omaa täydellistä epäonnistumistaan syyttämällä opposition edustajaa nimettömil31795Ostaisitko sinä rempattavan asunnon Italiasta tai jostain muualta ulkomailta, mistä?
Ella Kanninen on tehnyt Italiassa asuntokaupat. Hän kertoo Instagramissa kierrelleensä viime kesänä Toscanassa katselema151374