Tai oikeastaan jo älyttömän pitkän aikaa sitten nähtiin viimeksi. Olit niin ihanan epätäydellinen, ja mun kauhuksi sun muistos alkaa hälvetä. Mut ethän sä muuhun ollu valmis. En syytä sua, oon vain surullinen. Ei sunlaisia oo muita. Siks.
Pitkän aikaa sitten
Anonyymi-ap
9605
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
En mä ainakaan ole ikinä valmis mihinkään, mut "epäkelpo" on sitä parasta aina. Ei se mitä systeemi ja kaikki muut odottaa tai olettaa.
Minunlaisia nyt on 14 tusinassa.
Sinun muistos ei kuule häviä kulta koskaan näin se vaa tuntuu oleva.
Mutta nyt täytyy osata laskea myös irti!
Tämäkin on ikävä tosiasia.
Kenelle? Alkukirjain...
Olin kyllä ja olen edelleen. Vähän kypsempi tosin ja monin tavoin erilainen.
Mitä itket perään, kahtele niitä yhtä täydellisiä ku ite tunnut olevan, jaksat arvostella kun muuhun ei munat riitä.
Niin sinunkin muisto alkaa vaipua. Haamuja joskus näen. Joskus tulet uneen käymään .
Hyvä näin. En halua vetää mitään johtopäätöksiä .. Elämä on nyt ja se on annettu elettäväksi. Joku asia loppuu ja toinen alkaa ja jonkun asiat jatkuu entisellään,mutta sekin on elämää kun sen oikealla tavalla hiffaa. 🦋🌼💃