Olet hyvin

rakastettava ja kaipaan sinua.
431433
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 43

Vanhimmat

Minäkin, niin kovin häntä naista.

Äänestä
  • Minäkin kaipaan naista.

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Minäkin kaipaan naista.

    Niin tosiaan, minäkin kaipaan naista.

    Äänestä

Ihanasti sanottu.

Äänestä

Kaipaan erään miehen rauhallista levollista olemusta ja syliä

Äänestä

Milloin otetaan uusiksi?

Äänestä
  • Mikä otetaan uusiksi?

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Mikä otetaan uusiksi?

    Viimekertainen

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Viimekertainen

    Mitä silloin tapahtui?

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Mitä silloin tapahtui?

    Ne on sellaisia K18 juttuja.

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Viimekertainen

    Ei milloinkaan. Löytyi parempi! 😊

    Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    Ei milloinkaan. Löytyi parempi! 😊

    No se oli nopeaa toimintaa. Vastahan me eilen...

    Äänestä

  • Tänään.

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Viimekertainen

    Samantien

    Äänestä

  • Anonyymi00013 kirjoitti:

    No se oli nopeaa toimintaa. Vastahan me eilen...

    Ñähdään illalla nyt auton ratissa.

    Äänestä

En kestä jos tämä viikko päättyy näkemättä.
Mun sydän murenee kokonaan 😭

Äänestä
  • Samoin.

    Äänestä

Tämä ei tainnut olla minulle. Sain ymmärtää, etten ole kovinkaan rakastettava.

Äänestä
  • Tai sitten vaan ymmärsit väärin...

    Äänestä

Sinä myös. Toivottavasti pian nähdään 🤗. On ollut kova ikävä - siitähän on jo niin pitkä aika, kun viimeksi nähtiin. Oot ollut mun ajatuksissani koko ajan. En saa sua ollenkaan pois mielestäni, oot jotenkin ihan kaikessa mukana ja tässä mun vierelläin kaikessa. Sillain tavallaan.

Äänestä

Kiitos mies rakas. Jos sattui olemaan minulle. 🥰

Äänestä

Oli miehelle.

Äänestä
  • Et ole ap.

    Äänestä

samoin T ❤️

Äänestä

Onnekseni mä olen pyrkiny oleen mahdollisimman mahdoton rakastettava

Äänestä
  • Millä tavalla olet mahdoton?

    Äänestä

  • Haastetta täytyy ollakin.

    Äänestä

Minun ja hänen välillä olisi todellakin läheisyyttä ja lämpöä tiedän sen... Sitä en vain tiedä että onko tässä elämässä.
Mutta seksuaalinen kemia on ja henkinen yhteys on joten on sanomattakin selvää että oleilu kahdestaan ei jättäisi kylmäksi

Äänestä
  • Miksi ei tässä elämässä? Oletteko varattuja? Olen kerran ollut hänen kanssaan hetken kahden ja siitä on jo aikaa. Oleilu hänen kanssaan kahden on jotain josta uneksin. Henkinen yhteys on. Tunnen häneen vetoa.

    Äänestä

  • Anonyymi00028 kirjoitti:

    Miksi ei tässä elämässä? Oletteko varattuja? Olen kerran ollut hänen kanssaan hetken kahden ja siitä on jo aikaa. Oleilu hänen kanssaan kahden on jotain josta uneksin. Henkinen yhteys on. Tunnen häneen vetoa.

    En minä tiedä. Ei tosiaan viestitellä, soitella jne. Siis voi hyvin olla parisuhteessa hän... Itse olen eronnut ajat sitten ja kaivattuni jopa vauhdittanut (tietämättään!) ero päätöstä. Ymmärsin viimeinkin, että en voi hukata vuosikaupalla ihmiseen kuka ei tule minua koskaan ymmärtämään oikein. Ei ollut minulle se oikea. Olemme ihan kaveri väleissä tosiaan kun ei mitään niin kovin dramaattista eroa ollut. Enkä tiedä olisiko kaivattuni oikea, sillä eihän juuri tunneta, mutta mahdollisesti.. Potentiaalia ja tietynlaista sitoutuneisuutta varmasti löytyisi hänellä … niin että pystyisi edes ajatella vakavampaa. Ketä tahansa jantteria en kelpuuta enää tässä iässä (35+) . En jaksa pelleilyä, enkä kysellä kymmeniltä lempivärejä ym. Ei ole aikaa eikä kiinnostusta.

    Äänestä

  • Muuta elämää ei ole, kuin vain tämö, haloo.

    Äänestä

minä en ole haluan vain kostaa.

Äänestä

Ei taida enään jaksaa tätä palstaa.

Äänestä

Jippii, ei kun kolminkertainen eläköön-huuto:

Äänestä
  • Mistä moinen riemu.

    Äänestä

  • Tosiaan, kolminkertainen, ei ihan neljän.

    Äänestä

  • Anonyymi00032 kirjoitti:

    Tosiaan, kolminkertainen, ei ihan neljän.

    Miksi se neljäs jäi puuttumaan

    Äänestä

  • Anonyymi00033 kirjoitti:

    Miksi se neljäs jäi puuttumaan

    Ihan vaan keksin 22.22 viestin aikaleimasta, pisti silmään.

    Äänestä

Juu katson kun kaadat lasiin.

(nytenjaksnäitenää)

Äänestä

Juu pälä pälä taas koitat taas valehdella ja manipuloida että viestittelisin niin enpä enään viestitteli sä sanoit minkä sanoit niin pysy nytten siinä mä en jaksa enää tollasta lapsellista käytöstä et antaa nyt vaan olla

Äänestä

Jos näin kerran koetaan

Äänestä

Ei täältä kannata ottaa mitään tosissaan, muistakaa.

Äänestä

Ok kiva kuulla mut ei olla yhteydessä enään kun et kerran osaa olla nätisti

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

rakastettava ja kaipaan sinua.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu