ClintEastwood#Danny#Harkimo ym ym miehet ovat ottaneet nuoremman naisen, Clintulläkin 30 vuotta nuorempi nainen(valitettavasti nyt edesmennyt nainen) Dannylla on nuorikko, Harkimolla myös.
Nyt Iisalmen nuoret typyt! Iskekää itsellenne pappa! Saatte vakavarainen elämän, ehkä myös omakotitalon tai kerros-rivitalo osakkeen. Auton ym ym ja jopa kesämökin käyttöön ja jos liitto kestää ja kuolema vain erottaa niin ehkäpä perintönä kaikki nuo edellä mainitut.
Itse olen valmis vastaanottamaan 18-25v nuoren naisen.
Vexi67v
Nyt Iisalmen nuoret typyt! Iskekää itsellenne pappa! Saatte vakavarainen elämän, ehkä myös omakotitalon tai kerros-rivitalo osakkeen. Auton ym ym ja jopa kesämökin käyttöön ja jos liitto kestää ja kuolema vain erottaa niin ehkäpä perintönä kaikki nuo edellä mainitut.
Itse olen valmis vastaanottamaan 18-25v nuoren naisen.
Vexi67v
Vastaukset 39
Vanhimmat
Nuoremmat naikkoset käyttävät hyväksi vanhempia miehiä ja joskus päinvastoin.
Saapi nuilta varmaannii jottai vastinetta hyväks käätöstä
Moni kukka päältä kaunis mutta sisältä ruma.
Kukkii se perunakin
Tämä on suuri ongelma juuri täällä Iisalmessa.
Siis suuri ongelma on vielä se että nuoret naiset eivät ymmärrä että onko voi löytyä vanhemman miehen viereltä.
Tilloopa vexi itelles Thaimaasta ladyboy eläkepäivien ratox?
Mikä se tuo on? En minä mittää thaimaalaista naista ota.
Se on otettava minkä sattuu saamaan🤣
Onhan vanhempi mies jo palkkatasoltaan paremmassa tuloluokassa nuorempiin työkavereihin nähden. Mahdollisen perinnön ovat jo saaneet tai saamassa piakkoin. Eivät ole samanlaisia kuin nuoremmat kollit koko ajan kylillä notkumassa ja jännitystä hakemassa tai pettämässä. Vanhemmat miehet haluaa jo asettua.
Kyllä me 18-25v naiset vähintään +30v mies halutaan ja meille ne kuuluukin!
Rahalla saa.Turha naisten kitistä ettei raha merkkaa mitään
Jos H.allis olis tavallinen duunari niin veikkaampa että olis aika hiljaista lakanoiden välissä
Osuit 🎯
Tavallisella tuunarillakin voi olla omaisuutta joka vois nuorta naista kiinnosta.
Kuvitelkaa nuoret naiset. Saisitte ilmaisen asunnon, ehkä tai aika varmasti maksetun auton allenne. Töissä saamanne palkan voisitte käyttää kokonaan itse.
Kuvitelkeepa tytsyt tosiaan, löysää ruttuista munaa kun vatkaisitte ni voisitte asua ukin rintamamies talossa ja käydä hänen samaralla kaupasta hakemassa papalle coopin tai Pirkan olutta ja apteekista viagraa... 🤣
Oletko nähnyt Samara autoja vanhemmilla miehillä?
Taitaa papoilla olla parempi auto kun sulla, 400 000km jos on mittarissa niin en kehuisi.
Minullakin Mersu jolla ajettu vain 66 000km.
Oi joi joi..nyt osui jonkun paljaaseen nilkkaan🤣🥳
Pelle, luuletko että se sinun mersus on hienokin auto??? 🤣🤣🤣🤣
Mitä vanhempi puu sen kovempi oksa. Se mitä monella vanhemmalla miehellä on se puuttuu nuorilta kolleilta täysin. Se on äly. Nainen kaipaa älykästä miestä, ei autoilla ja muilla vastaavilla asioilla pullistelijat kiinnosta .
18-20v nuori nainen kun ottais 70v hopeaketun aviopuolisoksi niin voisi olla että nuori nainen saisi jo perinnön kolmekymppisenä ja hautajaisten jälkeen olisi omaisuutta ja ehtisi vielä hankkia lapsiakin ja kolmekymppiset nuoret miehet eivät olisi enää niin kehitymättömiä kuin ovat parikymppisenä.
Onhan meitä moneksi.
Jos olis itsellä tytär joka noin tekis niin kääntäsin selän enkä olis missään tekemisissä hänen kanssaan.Tuollainen nainen on hu..a
Äläs nyt, ei rakkaudelle kukaan mitään voi.
Ja kun aika rientää ja vierähtävät vuodet saa tämä kainalokananen ryhtyäkin papan omaishoitajaksi. Siinä kun pesee kakkapyykkiä ja syöttää velliä lusikalla, voi tulla mieleen jo itselläkin mennyt paras nuoruus aika. Ehkä hän järjestää papparaiselle paikan hoitokotiin, ja katselee uutta hopiakettua rahoittajaksi.
Minulla on 40 vuotta vanhempi mies, joka elää pienellä eläkkeellä ja minä nuorempana naisena taas olen se varakas osapuoli. En ole hoitaja tyyppiä, joten tuossa tapauksessa hoitokotiin, jossa käyn häntä katsomassa päivittäin ❤️
..Enkä todellakaan kaipaile mitään nuoruusaikoja 😂 ei kaikki ole samanlaisia.
Papan voi laittaa hoitokotiin ja tuhlata rahat.
Ei kai sitä omaa nuoruus aikaa tarvitsekaan kaipailla jos ottaa 40 vuotta vanhemman puolisoksi.
Ei tee edes mieli kaivata nuoruusaikoja! Johan tuon sanoin :)
No ota sitten 40 vuotta nuorempi!
🎯🎯🤣
Hatusta vedetty kommentti, paljastuu sanamuodoista.
Miksi Siiri ikäero kuohuttaa? Parempi on kahden ihmisen välinen rakkaus tai ystävyys kuin sodat ..tai naapuririidat, perheväkivalta, väkivalta naisia kohtaan ym ym.
Siis suuri ikäero...
Itellä 25v vaimo. Thaikuista haettu. Jäin just sorvaajan hommista eläkkeelle 65v.
Siinäpäs sorvailet 🤣🤣
Vanhan akan oot ottanu, olisit tuonut nuoremman.
Tuota en ymmärrä, että ihmisiä haetaan ulkomailta kuin jotain kauppatavaraa.
Itse pidän tuollaista ukkoa hyväksikäyttäjänä, sikana suoraan sanoen.
Ei näitä naisia sieltä väkisin Suomeen tuoda! Itse he haluavat tänne tulla.