Pariisin avajaisissa yhdellä tanssijalla oli mikropöksyt nousseet liian ylös. Kuva kiertää nyt ympäri maailmaa ja miehestä tuli hetkessä kuuluisa.
Miten joku edes huomaa sellaisesta ihmismassasta tuollaisen yksityiskohdan? Joku vanhapiika katsellut miesten pöksyjä silmä tarkkana.
Miehen kives nähty
13
307
Vastaukset
- Anonyymi
Näin sen ja ihan kiva pallukka sieltä vilahti
- Anonyymi
Mä kävin katsomassa uteliaisuuttani kun uutisesta mainostetiin niin että alapää vilahti.
- Anonyymi
Olen järkyttynyt!
- Anonyymi
Oletko varma ettei ollut naisen kives?
- Anonyymi
Tosiaan nykyäänhän voi olla nainenkin kiveksillä.
- Anonyymi
Taisi olla miehen kivesoletettu.
- Anonyymi
Nyt on hekumoitu ihan aiheetta. Tanssijan sukkahousuihin oli tullut silmäpako joka suureni reiäksi. Joku puutteessaoleva on silmät kiiluen nähnyt vain mitä toivoi näkevänsä. Valitan, se oli pala esiin pullahtanutta reittä.
- Anonyymi
Ranskassa on miehillä erimalliset reidet. Eikä kuvassa näy sukkahousuja.
"Alapää lävähti kaikkien näkyville olympialaisissa"
https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/4fab83e9-dedf-499c-8d5f-8b4bb3db36d7 - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ranskassa on miehillä erimalliset reidet. Eikä kuvassa näy sukkahousuja.
"Alapää lävähti kaikkien näkyville olympialaisissa"
https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/4fab83e9-dedf-499c-8d5f-8b4bb3db36d7Tässä se lehtijuttu risasta sukkahoususta joksi toinen lehti on mokan tulkinnut. Naiset tietää ettei sukkahousut tuosta mene rikki.
https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/93648170-d064-4382-9879-904f63efe17f - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tässä se lehtijuttu risasta sukkahoususta joksi toinen lehti on mokan tulkinnut. Naiset tietää ettei sukkahousut tuosta mene rikki.
https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/93648170-d064-4382-9879-904f63efe17fNaisena tiedän että sukkikset voi mennä rikki ihan mistä kohtaa vaan. Reiältähän tuo näyttää. Analysoidaanko seuraavaksi onko kivekset nuin vaaleita?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Naisena tiedän että sukkikset voi mennä rikki ihan mistä kohtaa vaan. Reiältähän tuo näyttää. Analysoidaanko seuraavaksi onko kivekset nuin vaaleita?
Kuvat ovat niin epäselviä, että on vaikea sanoa mistä on kysymys. Mutta naisena mulla ei koskaan ole sukkikset hajonneet tuosta kohtaa . Reikiä on tullut varpaisiin ja pohkeisiin.
- Anonyymi
Eiks toi oo nainen ku häppärit roiku lauteil
- Anonyymi
Voitha sinä haaveilla omiasi niinkuin toimittajatkin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taas puukotus yläristillä!
Tänään taas puukotettu hengiltä ihminen Kuopiontien läheisyydessä yläristillä! Nyt näitä alkaa olla viikoittain!571691Olen päättänyt tappaa itseni tämän vuoden puolella
Minulla ei ole oikeastaan mitään hävittävää. Elämäni on surkeaa ja tunnen ihmisten tuijotukset ja supinat. Ne nauravat r1281327Mitä teillä grillataan juhannuksena? Anna oma vinkkisi grilliherkkuihin
Kesä ja juhannus on grillailun kulta-aikaa. Mitä teillä grillataan juhannuksena? Anna oma vinkkisi grilliherkkuihin. Ka701221La Promesa sarjan ystäville iso pettymys - Yleltä lisäinfoa asiasta
La Promesa suosikkisarjan kohtalosta on tullut tietoa. Tämä ei kyllä välttämättä ilahduta sarjan faneja. Lue lisää: htt10826- 59755
- 64646
Nyt kun olen vähän huppelissa niin uskallan sanoa
Mikä minua oikein närästää... Tiedän että meillä on ollut vaikeaa mutta miten kauan sulla on ollut toinen mies vai oliko37502- 36457
- 43450
- 52442