Pariisin avajaisissa yhdellä tanssijalla oli mikropöksyt nousseet liian ylös. Kuva kiertää nyt ympäri maailmaa ja miehestä tuli hetkessä kuuluisa.
Miten joku edes huomaa sellaisesta ihmismassasta tuollaisen yksityiskohdan? Joku vanhapiika katsellut miesten pöksyjä silmä tarkkana.
Miehen kives nähty
13
309
Vastaukset 13
- Anonyymi
Näin sen ja ihan kiva pallukka sieltä vilahti
- Anonyymi
Mä kävin katsomassa uteliaisuuttani kun uutisesta mainostetiin niin että alapää vilahti.
- Anonyymi
Olen järkyttynyt!
- Anonyymi
Oletko varma ettei ollut naisen kives?
- Anonyymi
Tosiaan nykyäänhän voi olla nainenkin kiveksillä.
- Anonyymi
Taisi olla miehen kivesoletettu.
- Anonyymi
Nyt on hekumoitu ihan aiheetta. Tanssijan sukkahousuihin oli tullut silmäpako joka suureni reiäksi. Joku puutteessaoleva on silmät kiiluen nähnyt vain mitä toivoi näkevänsä. Valitan, se oli pala esiin pullahtanutta reittä.
- Anonyymi
Ranskassa on miehillä erimalliset reidet. Eikä kuvassa näy sukkahousuja.
"Alapää lävähti kaikkien näkyville olympialaisissa"
https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/4fab83e9-dedf-499c-8d5f-8b4bb3db36d7 - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ranskassa on miehillä erimalliset reidet. Eikä kuvassa näy sukkahousuja.
"Alapää lävähti kaikkien näkyville olympialaisissa"
https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/4fab83e9-dedf-499c-8d5f-8b4bb3db36d7Tässä se lehtijuttu risasta sukkahoususta joksi toinen lehti on mokan tulkinnut. Naiset tietää ettei sukkahousut tuosta mene rikki.
https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/93648170-d064-4382-9879-904f63efe17f - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tässä se lehtijuttu risasta sukkahoususta joksi toinen lehti on mokan tulkinnut. Naiset tietää ettei sukkahousut tuosta mene rikki.
https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/93648170-d064-4382-9879-904f63efe17fNaisena tiedän että sukkikset voi mennä rikki ihan mistä kohtaa vaan. Reiältähän tuo näyttää. Analysoidaanko seuraavaksi onko kivekset nuin vaaleita?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Naisena tiedän että sukkikset voi mennä rikki ihan mistä kohtaa vaan. Reiältähän tuo näyttää. Analysoidaanko seuraavaksi onko kivekset nuin vaaleita?
Kuvat ovat niin epäselviä, että on vaikea sanoa mistä on kysymys. Mutta naisena mulla ei koskaan ole sukkikset hajonneet tuosta kohtaa . Reikiä on tullut varpaisiin ja pohkeisiin.
- Anonyymi
Eiks toi oo nainen ku häppärit roiku lauteil
- Anonyymi
Voitha sinä haaveilla omiasi niinkuin toimittajatkin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1542061
Naisten liian suuret vaatimukset?
Palstalla näkee usein vlituksia siitä, että naisilla on miehille liian suuria vaatimuksia. Haluankin nyt mielenkiinnosta3701519Johanna Tukiainen oli seonut ja hyökännyt ystävänsä kimppuun.
Ollut suora lähetys ja repinyt hiuksista ystäväänsä.1781072Olen Aito Narsisti
Kysykää mitä haluatte liittyen tähän aiheeseen. Joitain kokemuksiani asiaan liittyen voin harkintani mukaan jakaa.279754- 33641
- 271639
Outo liikkuja
Tämä tyyppi josta kirjoitettiin Ähtärin Ilmoitustaululla. Joka yritti varastaa auton meijeritieltä. Hän liikkui koulut12631- 191583
Iso käsi pormestarille hyvin hoidetusta työstä
Puolangan kunta on siistinyt Paljakan rinteitä kesän aikana – yksi keskeneräinen lakiasia hidastaa vielä rinnekeskuksen22547- 42522