Voiko nainen tulla raskaaksi?
Kimpassa pannaan kyseistä rouvaa.
Molemmille miehille on tehty vacektomia ja rouva paukahti paksuksi.
Pari kuukautta ja rouva paukahti paksuksi.
Rouva sai keskenmenon parinkuukauden paikkeilla.
Voiko tulla
7
614
Vastaukset
- Anonyymi
Ei voi. Kolmas mies käynyt siementämässä.
Edes vasektomia ei ole 100% varma ratkaisu.
Aina on olemassa pieni mahdollisuus- Anonyymi
Niin olen minäkin kuullut ettei vasektomia ole täysin varma ehkäisy.
Meidän vaimoni miesten täytyy käydä testeissä,eli kumpi pystyy panemaan vaimoni paksuksi, ja vaimo ottaa kierukan niin saadaan panna häntä vapaasti jatkossakin.
- Anonyymi
Kyllä se on siinä,kun piuhasta otetaan n.cm pois. Näin sanoi lääkäri,joka napsas. Sanoi myös,että elokuvissa se on mahdollista,että tuloo raskaaksi. Uskokoon jokainen mihin haluaa.
- Anonyymi
Meinaatko että olisi käenpoika päässyt munimaan meidän kahden miehen pesään.
Minäkin luotin että meidän koira vaatisi vaimon pillua kun en ole itse vahtivuorossa.
Näin kyllä kun koiramme häntä heilui kun vieras mies lykkäs kalunsa vaimoni pilluun ja alkoi panemaan.
Voi tulla
- Anonyymi
Kertokaas, vasektomia-asiantuntijat, mistä ne siittiöt siihen siemennesteeseen pääsevät, jos miehen siemenjohtimet on joko katkaistu tai solmittu tiukasti solmuun? Ja kun sopiva aika toimenpiteestä on jo mennyt, jolloin putkissa olevat siittiöt ovat tulleet ulos.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1207567
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t384368törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/373872Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu4042030Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi731607- 351478
- 321477
Hajoaako persut kuten 2017?
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011217813.html Tämä on totisinta totta. Persut on murroksessa. Osa jättää puolueen1861188Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv121138Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:121063