Onko Juuassa munista minkälaisia ruokavariaatioita. Tuntuinpia varmaan keitetty muna, paistettu muna, uppo muna. Onko muita tutuksi tulleita muna juttuja?
Munatkinpas
32
726
Vastaukset
- Anonyymi
Volvo Amatzon vm 82 pitäs etuvalot saada onko kellään myydä
- Anonyymi
Meloin maailman ympäri ja poikkesin Amazon joella. Likainen vesi aiheutti ripulin ja paskansin housuun. Onneksi paskansin. Paskantaminen rentoutti mieltä. En tienytkään että paskantaminen voi viedä voimat ja silti jaksaa soutaa.
- Anonyymi
Minulla oli paska alan yritys. Pussitin ja pakkasin paskaa eri menetelmillä. Korona kun iski niin paskaa ei tullut samalla tahdilla. Paskan pussitus ja pakkaus muuttui koronomaskeihin ja ei kukaan pidä maskia jos on paskaa. Konkurssipesä ja nykyään hakkaan hanskaan harvase päivä.
- Anonyymi
Mälli keisarinnan mälli pihvi suussa sulavan peräaukko voin kanssa on herkku vailla vertaa.
- Anonyymi
Jäädytetty muna kohmeisilla kiveksillä on tuntumaltaan hyvä.
- Anonyymi
Mikä auto alla
- Anonyymi
hundai crvv 3.0
- Anonyymi00053
Keljes.
- Anonyymi
Hundai isolla ja CRV on Honda, kusipää!
- Anonyymi
Pekoni keitetyn munan ympärille tuo harmonisen maku elämyksen ja elämä vilisee silmien edessä.
- Anonyymi
Eräs juttu puuttuu .... Sun täytyis tsiikata se Naked affraction tmv. Siinähän näytetään kaikki jos noin niinkun kiinnostaa. On erilaista kalustoa esillä...
- Anonyymi
Sermin nosto pitäisi stopata juuri kivesten korkeudelle.
- Anonyymi
Kansalaisopistolla piilotetaan munaa erillaisiin paikkoihin.
- Anonyymi
Tyttökaveri ainakin sanoi, että parasta on seisova muna, en sitten tiedä puhuiko tosissaan.
- Anonyymi
Lerppa uppomuna,onko hyvää!?
- Anonyymi
Ei, kun oikein lerppa muna kattilaan. Sit kattilaveteen laukaset mällit ja vesi kiehumaan saat näin uppo mällit.
- Anonyymi
Aamu stondis on todistetusti isoin.
- Anonyymi
6 cm
- Anonyymi
Fine diningiä ohueksi pariloidulla oravanesinahkalla ja ympärille ruikittu vanilja mällit.
- Anonyymi
Ruikkaan joka kerta kaksi ruokalusikallista pissiä varpailleni.
Lerppa munaisuudessa on etunsa. - Anonyymi
Höylään pielisherkusta anottua plussakorttia vessanpöntön kannen välissä ennen kuin kakkaan.
- Anonyymi
Mälli. Missä muodossa tahansa. Vaahtona, tahnana tai hyytelönä. Vie kielen mennessään.
- Anonyymi
Mahdunko maailmaas, sovinko kivekseen?
- Anonyymi
Suolimuna parasta
- Anonyymi
Pysy dille Nurmeksen sivuilla loppukesä, Sillä sinut on palvelimen kautta tunnistettu!
- Anonyymi
HK sinistä unohtamatta
- Anonyymi00050
Suoleen survaistu muna on kuin raaka muna tai raaka makkara. Nuotiolla paistettu ja pantu metsässä. Kyllä roiskuu ja nauraattaa.
- Anonyymi00059
Uuuuuhh jeahhh
- Anonyymi00051
MISSÄ JUUASSA PÄÄSISI UPOTTAMAAN MUNAA?
- Anonyymi00052
Sen tietää vaan Juukalaiset.
- Anonyymi00054
Halpa munatavara on kaupoista loppu ei ole kuin rikkaiden luomua.
- Anonyymi00056
Minä oon nieluun asti työntänä
Ketjusta on poistettu 27 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1291323
- 100841
- 75650
- 50567
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa11481ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40454Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m150422Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..30397Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;174372- 25368