Bemaripoikia pilkataan turhaan.

Bemaripojat ovat Lieksan aktiivinen toimija monella tapaa. Kylä olisi melko tyhjä ilman bemaripoikia.
8275
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Bemupojat on kylän voimavara.

Äänestä

Bemaripojat ovat sööttejä.

Äänestä

Muut kunnat ovat meille kateellisia.

Äänestä
  • Lohdutan itseäni tällä kun elämässä on vaikeaa.

    Äänestä

Missä bemaripojat kokoontuu. Haluaisin tutustua lähemmin.

Äänestä
  • ABC huoltoasemalla.

    Äänestä

Kylällä olisi hiljaista muuten.

Äänestä

Lieksa Pride, Lieksa Kirkko Pride ja bemaripojat rules!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Bemaripojat ovat Lieksan aktiivinen toimija monella tapaa. Kylä olisi melko tyhjä ilman bemaripoikia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu