Toivon että voisin vielä löytää vielä sellaisen ihmisen jonka kanssa menisi yksi yhteen kuin rasvattu suksi ladulla sekä uskollinen ja rehellinen ihminen joka on omanlaisensa maanläheinen ihmisolento. Ihminen ihmiselle jonka kanssa olisi hyvä olla ja elää rauhallista yhteiselämää tulevaisuuden suunnitelmineen. Paljon hellyyttä ja yhteistä iloa yhteiseloineen. Toisillemme ne ainoat ja niin tärkeät, sellaista toivoisin niin kauheasti. Uskoisin että koskaan ei ole liian myöhäistä löytää, se vaatii vaan sellaista onnen tähtiä ja onnen pölyä kohdalle.
Vielä jonain päivänä jos saisi
25
350
Vastaukset
- Anonyymi
Toivotaan että löytyy 👍
- Anonyymi
Joka hetki hän on läsnä. Mitä tekisimme, kuinka toisia hellisimme. Ei riitoja joita ei voisi selvittää. Se tunne kun katsoo toista silmiin ja näkee sen onnen toisen silmistä ja hymystä. Välittämistä loputtomiin.
- Anonyymi
Rakastan vieläkin.
- Anonyymi
Mies miehelle ?
- Anonyymi
Arka aihe shhh
- Anonyymi
Kyllä, miestä karskia ja komeaa etsin, oikeaa matshoa.
- Anonyymi
Täysin sama toive minullakin
- Anonyymi
Pian kun vaan saisin mielellään loppuelämäksi. - sivu
- Anonyymi
Juu onnea täältäkin 💞 Tää jatkaa matkaa💫näiden tähtien alla... Menen nukkumaan
- Anonyymi
Jos vielä joku tässä elämässä… Niin hän 🫂 rakastan tosi paljon.
- Anonyymi
S*ksi on hyvä tapa sopia
- Anonyymi
Sovintoseksi on ihanaa
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sovintoseksi on ihanaa
En koskaan ole ymmärtänyt tätä sovintoseksin ihannointia.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sovintoseksi on ihanaa
Sovitaanko. I’m ready
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
En koskaan ole ymmärtänyt tätä sovintoseksin ihannointia.
Silloin hellyys on täydellistä ja niin herkkää.... tuntuu niin hyvältä...
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Silloin hellyys on täydellistä ja niin herkkää.... tuntuu niin hyvältä...
Tuon voi saavuttaa ilman riitelyäkin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tuon voi saavuttaa ilman riitelyäkin.
No voi etenkin nyt meidän seksi olisi täydellistä
- Anonyymi
Tuo toive on muodissa♥️
Toivotaan et toiveet täyttyy♥️♥️♥️ja jokainen tuntisi olevansa🥰- Anonyymi
Kiitoksia mukavasta vastauksesta ja tietenkin pyrin olemaan avoin mahdollisuuksille jotta ne toiveet voisivat täyttyä jonain onnekkaana päivänä, se olisi jo puoli onnea elämästä jos niin kävisi, sillä rakkaus kokonaisuutena on osa elämää. (ap)
Kuulostaa hyvältä. Kukapa ei sellaista haluaisi. Toivottavasti löydät etsimäsi. Itse olen aika pitkälti luovuttanut ajatuksen suhteen. Mutta kukapa sitä koskaan tietää mitä tulevaisuus tuo tullessaan. Toivotan hyvää elämää, ja onnea haaveesi kanssa.
- Anonyymi
Parempi pysyä yksin. Tääkin tapaus sen osoitti nainen flirttailu huuteli perään tuijotti pennistä ja myös hipaisi yms..... ja silti ei mitään. Matalia on naiset ja iällä ei väliä nuori tai vanhempi. Aina sama juttu. Parempi olla yksin.
Terveiset
Vanhemmalle naiselle- Anonyymi
Voi hyvä tavaton! Onpa härski nainen osunut sulle huudellut perään, lääppinyt ja tuijotellut pennistä!! Hyi hyi!
- Anonyymi
Valosta pitää sinun katsoman.
- Anonyymi
Ja miehen täytyy olla vapaa!!
- Anonyymi
Sama toive en etsi tulee jos tulee. Toivon sulle ja mulle, että löytyy. Oli kyllä ihan täsmälleen samat määritelmät.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä402967- 652384
- 1742314
Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?
En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?331998- 171385
Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?221353Salilla oli toissapäivänä söpö tumma
Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen411346- 131228
- 101224
- 221211