Ilosia uutisia

Paperinen Jallu-lehti tulee takaisin
Kohta loppuu kiusaaminen koulussa
Pojat katsoo anatomian lehteä 🤣
4133
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Unohtuu nettikiusaus kuin on
Lehti täynnä tissiä ja persettä

Äänestä
  • Jallut ja kallet takasin kioskin lehtihyllyyn

    Äänestä

  • Tietää sitten minne osaa munansa sohia bileissä kännissä

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Tietää sitten minne osaa munansa sohia bileissä kännissä

    Kotona
    Perkele mihin on hävinnyt imurin putki!
    Jallun reiässä

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Paperinen Jallu-lehti tulee takaisin
Kohta loppuu kiusaaminen koulussa
Pojat katsoo anatomian lehteä 🤣

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu