Ei höpö-höpö-julkkiksia! MTV iskee täyden kympin - Mukana mm. Stubb, Vikman, Uotinen, Hannele Lauri

16

1526

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Eipähän tartte totakaan katsoa.

      • Anonyymi

        Näin on samaa julkkis paskaa,kun toisetkin vastaavat ohjelmat.
        Toosa pysyy kiinni.💩💩💩


    • Anonyymi

      Just kuluneimmat höpöhöpö - julkkikset. Stubulla on kyllä statusta.

    • Anonyymi

      Ketä kiinnostaa jonkun suku,voi kyynel.

      • Anonyymi

        Miksi menee tähän tosi tv ohjelmaan ? Jos Stubbille suku on mielenkiinnon kohde, niin olisi tutkinut sitä ihan "privaatisti " mutta ei , julkiseen hömppään vain...hoh hoh hoijaa

        Ei onneksi tarvitse katsoa!

        En ihan olisi uskonut, että saatiin näin julkisuuden kipeä pressa, jotain tietysti saattoi aavistaa.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Miksi menee tähän tosi tv ohjelmaan ? Jos Stubbille suku on mielenkiinnon kohde, niin olisi tutkinut sitä ihan "privaatisti " mutta ei , julkiseen hömppään vain...hoh hoh hoijaa

        Ei onneksi tarvitse katsoa!

        En ihan olisi uskonut, että saatiin näin julkisuuden kipeä pressa, jotain tietysti saattoi aavistaa.

        No jo on että Hra Tasavallan Presidentti lähtee tällaiseen mukaan


    • Anonyymi

      En katso mitään nk. "hömppäohjelmia". Tämä tietenkin on mielenkiintoinen sinänsä, mutta mitä kiinnostusta se on toisille, mitä näiden julkkisten esi- isät-/äidit ovat olleet.
      Veljeni tekee meidän suvusta sukututkimusta ja edesm. mieheni serkku tekee heidän suvusta. Nämä ovat kiinnostavia, tietäessäni, että molempien suvut kytkeytyy ulkomailla saakka.
      Ps. Olen joskus nähnyt otsikon, kun Jorma Uotinen on käynyt sukuansa läpi jossain tälläisessä ohjelmassa - siis kysymys kuuluu, onko tämä mahdollisesti uusinta?

    • Anonyymi

      Kovat onvat kovat.Enää puuttuvat iltapuvut ,farkit,kättelyt,kadetit sekä boolit niin linnan juhlat jäävät unholaan

    • Jaa... siitä mikä lista on "täyden kympin kova kattaus" voi olla montaa mieltä. Se että jokin toimittajaa sanoo niin ei muuta asiaa.

      Tuo lista ei liikuta esimerkiksi minua millenniaalina paljonkaan.

    • Anonyymi

      Otsikko lienee sarkasmia? Nuohan on juuri höpöhöpö-julkkiksia.

    • Anonyymi

      Vikman, höpöhöpö

    • Anonyymi

      Hyvä ohjelma ja mienkiintoista sukujen historiaa. Katsottu myös kaikki aiemmat kaudet.

    • Anonyymi

      Kato mode on päästetty kellarista. Huomenta. Joko sait aamuvellin ja löivätkö sinua vai saitko nukuttua viime yönä. Sanomatalon modethan joutuu nukkumaan sidottuna tappi perseessä.

    • Anonyymi

      No. Täällä sitä näkeekin kansakunnan kerman kirjoitukset...

    • Anonyymi

      Jos Vikman ja Stub ovat samassa ohjelmassa niin kumpi tässä on väärässä paikassa? Niinpä tietenkin, ohjelman tekijäthän sen määrää mutta ihmettelen tasavallan ykkösmiehen suostumusta?

      • Anonyymi

        Totta. Vikman ja Stubb samassa tosi tv ohjelmassa, ei voi muuta kuin todeta, että alas on pressa vajonnut !


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen

      Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot
      Maailman menoa
      47
      3508
    2. Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"

      Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe
      Maailman menoa
      18
      2901
    3. Menen nyt koisimaan

      Ja en ehkä palaa tänne. Asia on nyt loppuunkäsitelty ja totuus tuli ilmi
      Ikävä
      28
      2584
    4. onko kaivattusi

      vaarallinen? :D
      Ikävä
      70
      2329
    5. Haluaisin rakastaa sinua

      Ja olla sinulle se oikea... Rakastan sinua 💗💗💗
      Ikävä
      18
      2191
    6. Olisiko sinulla

      Jonossa vaihtoehtoja, ehkä
      Ikävä
      50
      2108
    7. Pieni galluppi

      Mitäs lahjaa odotat joulupukilta.
      Ikävä
      56
      1901
    8. Oletko uhriutuja?

      vaikka itse olet rääkännyt toista ja aiheuttanut ties mitä toiselle.
      Tunteet
      58
      1696
    9. KL: Mari Hynynen avoimena - Jouni-rakkaan ja Joel-pojan välit ovat nämä!

      Mari Hynynen (ent. Perankoski) on naimisissa Jouni Hynysen kanssa. Marilla on edellisestä liitosta yksi lapsi, Joel Vola
      Suomalaiset julkkikset
      11
      1573
    10. Kenet molemmat

      Sä haluat mies?
      Ikävä
      17
      1475
    Aihe