Ei höpö-höpö-julkkiksia! MTV iskee täyden kympin - Mukana mm. Stubb, Vikman, Uotinen, Hannele Lauri

16

1395

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Eipähän tartte totakaan katsoa.

      • Anonyymi

        Näin on samaa julkkis paskaa,kun toisetkin vastaavat ohjelmat.
        Toosa pysyy kiinni.💩💩💩


    • Anonyymi

      Just kuluneimmat höpöhöpö - julkkikset. Stubulla on kyllä statusta.

    • Anonyymi

      Ketä kiinnostaa jonkun suku,voi kyynel.

      • Anonyymi

        Miksi menee tähän tosi tv ohjelmaan ? Jos Stubbille suku on mielenkiinnon kohde, niin olisi tutkinut sitä ihan "privaatisti " mutta ei , julkiseen hömppään vain...hoh hoh hoijaa

        Ei onneksi tarvitse katsoa!

        En ihan olisi uskonut, että saatiin näin julkisuuden kipeä pressa, jotain tietysti saattoi aavistaa.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Miksi menee tähän tosi tv ohjelmaan ? Jos Stubbille suku on mielenkiinnon kohde, niin olisi tutkinut sitä ihan "privaatisti " mutta ei , julkiseen hömppään vain...hoh hoh hoijaa

        Ei onneksi tarvitse katsoa!

        En ihan olisi uskonut, että saatiin näin julkisuuden kipeä pressa, jotain tietysti saattoi aavistaa.

        No jo on että Hra Tasavallan Presidentti lähtee tällaiseen mukaan


    • Anonyymi

      En katso mitään nk. "hömppäohjelmia". Tämä tietenkin on mielenkiintoinen sinänsä, mutta mitä kiinnostusta se on toisille, mitä näiden julkkisten esi- isät-/äidit ovat olleet.
      Veljeni tekee meidän suvusta sukututkimusta ja edesm. mieheni serkku tekee heidän suvusta. Nämä ovat kiinnostavia, tietäessäni, että molempien suvut kytkeytyy ulkomailla saakka.
      Ps. Olen joskus nähnyt otsikon, kun Jorma Uotinen on käynyt sukuansa läpi jossain tälläisessä ohjelmassa - siis kysymys kuuluu, onko tämä mahdollisesti uusinta?

    • Anonyymi

      Kovat onvat kovat.Enää puuttuvat iltapuvut ,farkit,kättelyt,kadetit sekä boolit niin linnan juhlat jäävät unholaan

    • Jaa... siitä mikä lista on "täyden kympin kova kattaus" voi olla montaa mieltä. Se että jokin toimittajaa sanoo niin ei muuta asiaa.

      Tuo lista ei liikuta esimerkiksi minua millenniaalina paljonkaan.

    • Anonyymi

      Otsikko lienee sarkasmia? Nuohan on juuri höpöhöpö-julkkiksia.

    • Anonyymi

      Vikman, höpöhöpö

    • Anonyymi

      Hyvä ohjelma ja mienkiintoista sukujen historiaa. Katsottu myös kaikki aiemmat kaudet.

    • Anonyymi

      Kato mode on päästetty kellarista. Huomenta. Joko sait aamuvellin ja löivätkö sinua vai saitko nukuttua viime yönä. Sanomatalon modethan joutuu nukkumaan sidottuna tappi perseessä.

    • Anonyymi

      No. Täällä sitä näkeekin kansakunnan kerman kirjoitukset...

    • Anonyymi

      Jos Vikman ja Stub ovat samassa ohjelmassa niin kumpi tässä on väärässä paikassa? Niinpä tietenkin, ohjelman tekijäthän sen määrää mutta ihmettelen tasavallan ykkösmiehen suostumusta?

      • Anonyymi

        Totta. Vikman ja Stubb samassa tosi tv ohjelmassa, ei voi muuta kuin todeta, että alas on pressa vajonnut !


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sä et pääse yli, mä en pääse yli

      Jäädäänkö kuinka pitkäksi aikaa kärvistelemään omissa kuplissa näihin tunteisiin vai aletaanko puskemaan jo tätä läpi. V
      Ikävä
      144
      1860
    2. Hirvittävä onnettomuus.

      Voimia ja lohdutusta suuressa surussanne🙏🙏.
      Rovaniemi
      50
      1826
    3. Hei sinä nainen

      Haluan olla rehellinen – olet hämmentänyt minua todella paljon. En ota sinusta mitään selvää, ja ehkä juuri siksi huomaa
      Ikävä
      63
      1500
    4. Missä väleissä ollaan

      Jatkossa? Vai ollaanko missään? Koetko ikäväksi näkemisen)
      Ikävä
      68
      1325
    5. Kelan perkeleellinen käytäntö

      Kun äiti joutuu hakemaan Kelalta tukia vähien tulojen tähden, niin aina otetaan huomioon lapsen tilillä olevat rahat. Ei
      Maailman menoa
      220
      1262
    6. Riittääkö vielä

      Pelkät kuvat? 😉
      Ikävä
      72
      1158
    7. Mitäs te venäjän puolustajat tekisitte, jos venäjä todella hyökkäisi tänne?

      Tää on se mielenkiintoinen kysymys. Tehän olette lähinnä vasemmistolaisia, eikä armeijaa ole käyty, eikä rintamalle mi
      Maailman menoa
      280
      1156
    8. Ellen Jokikunnas ja Jari Rask napauttavat - Tällaisten ihmisten ei kannata muuttaa Italiaan: "Ei..."

      Ellen Jokikunnas ja Jari Rask toteuttivat oman unelmansa Italiassa. He ostivat kakkoskodin Italian Pugliasta. Lue lisää
      Suomalaiset julkkikset
      33
      1040
    9. Mitä toivot

      Välienne olevan?
      Ikävä
      74
      965
    10. Miksi kaikki jauhaa KAJ:sta

      Se bastulauluhan on todella huono, vanhanaikainen ja oikea junttilaulu. Oikein ällöttää, kun idiootit hehkuttaa sitä ps
      Maailman menoa
      117
      944
    Aihe