virikkeitä

mitä virikkeitä voi laittaa kadelle talvikolle onko kellään mitään omia keksintöjä tai vinkkejä???
3136
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

on

Äänestä

chinchílla hiekkaa,juoksupyörä,kaikkia puusta tehtyjä jutuuja halko misää on reikii esimerkiksi ja tämmösii ja kaikkii rullii puu mökkei jne

Äänestä

juu!eläinkaupoissa myydään hamsuille kaikkia kivoja juttuja: esim kiipeilylelineitäyms.:) itse tykkään tehdä hamsuille agilityä laittaa vaan esim jotai tötteroitä ja tekee ite jäätelötikuista matalia esteitä sitten oon joskus tehny hamuille kaseteita tai kirjoista labyrintin ;D siinä ne ainakin sai liikuntaa;) toivottavasti tässä oli apua:)! vaikka viesti on näköjää vanha mut jos joku muu tarvi itohon apua ni itässä ois:)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


talvikko kirjoitti:

mitä virikkeitä voi laittaa kadelle talvikolle onko kellään mitään omia keksintöjä tai vinkkejä???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu