Ollaan ystäviä jookos

Ystäväksi voisin hänelle miehelle joskus vielä ryhtyä, jos hän niin haluaisi. Siihen voisin vielä hänen kanssaan pystyä, jos ei muuten kelpaa niin sille ei sitten voi mitään.
35641
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 35

Vanhimmat

Miks? Olisko joku sukankutojan kerho parempi?

Äänestä
  • Ei kun äidin helmoissa

    Äänestä

Se voisi olla hyvä vaihtoehto, mutta kenelle tämä viesti?

Äänestä

en halua olla kanssasi missään tekemisissä olet täysin feikki akkA .

Äänestä
  • Lukijalta komentti,mitä tänään koulussa opit?Oikeinkirjoitusta harjoittaa lisään.

    Äänestä

  • Opettele kirjoittamaan oikein A.P

    Äänestä

  • Nämä kommenttisi mies itsellesi taitaa olla näiden aloitustesi suola hönöille

    Äänestä

Jos edes ystävyys kanssani tuntuu noin vastenmieliseltä niin parempi, että jatkat kyseenalaisia puuhastelujasi keskenäs. Tämä tuntuu vähän samalta, kuin sinä olet raatanut kuukauden töissä ja pomo tarjoaa palkaksi lämmintä kättä.

Äänestä
  • Onko tämä nyt aloittajamies se kuuluisa friendzone? Elämä on kovaa!

    Äänestä

Olisihan se tyhjää parempi. Sisältyisikö siihen ystävyyteen benefitsejä myös? En välttämättä pystyisi pitämään näppejä erossa sinusta.

Äänestä
  • Mä luulen ettei hänen naisensa/avo-aviopuoliso katsoisi sellaista hyvällä, joten ihan vaan ystävinä jos voisi olla ilman mitään semmoisia juttuja koska se on ainut vaihtoehto tässä. ap

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Mä luulen ettei hänen naisensa/avo-aviopuoliso katsoisi sellaista hyvällä, joten ihan vaan ystävinä jos voisi olla ilman mitään semmoisia juttuja koska se on ainut vaihtoehto tässä. ap

    No et ole vastannut viestiini niin mitäpäs tässä voi... Olen koittanut antaa sinulle avaimet asioiden sopimiseen, mutta ei sulle näyttäis kelpaavan.

    Äänestä

  • Anonyymi00025 kirjoitti:

    No et ole vastannut viestiini niin mitäpäs tässä voi... Olen koittanut antaa sinulle avaimet asioiden sopimiseen, mutta ei sulle näyttäis kelpaavan.

    Ei ole mitään sopimista ja sitä paitsi minä olen se joka on joskus lähestynyt. Taidan nyt ihan oikeasti jättää hänet lopullisesti taakse ja rakentaa jotakin pysyvämpää jonkun muun kanssa vielä tulevaisuudessa. ap

    Äänestä

  • Sivusta kommentoin, että tälläinen ystävyys olisi oikein sopivaa. 😘

    Äänestä

Jos ystävän haluat niin täällä palstalla on yks sillille lemottava tantta etsinyt ystävää jo toistakymmentävuotta. Päivittäin tekekee 17 aloitusta, joissa etsii spesiaali ystävää. Teillä vois klikata hyvin yhteen.

Äänestä
  • Taiat olla mies itse ja esiinnyt naisena!

    Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    Taiat olla mies itse ja esiinnyt naisena!

    Kyllä se näin on, on myös aloituksen kirjoittaja

    Äänestä

Kalakaveriksi voisin alkaa. Sitten jos haistaan silakalle, meillä on selitys valmiina.

Äänestä
  • Joo. Sulla on rojuinen piha.

    Äänestä

  • Anonyymi00015 kirjoitti:

    Joo. Sulla on rojuinen piha.

    Naapurin rillipää ja toinen isoperse osuiko oikeaan

    Äänestä

Tuo ystävyys olisi voinut toimia. Nyt on jo kovin myöhäistä.

Äänestä
  • OIH!sepä hyvä

    Äänestä

  • Miksi on myöhäistä?
    sivusta vain

    Äänestä

  • Anonyymi00033 kirjoitti:

    Miksi on myöhäistä?
    sivusta vain

    Koska aloittajamiehen laiva on jo seilannut satamasta?

    Äänestä

Ehkä se oli sitten tarkoituskin ettei mitään koskaan tullut ei edes tuttavuutta tai sitä ystävyyttä, näin on pakko ajatella. Ymmärrän kyllä ettei hän tarvitse edes mitään sellaista koska hänellä on kumppani ja luonnollisesti kumppani voi myös olla se parhain ystäväkin kaikin puolin. Tämä muutenkin alkaa jo tuntumaan niin koomiselta ja väkiseltä että pakko on vaan huiskasta kädellä ja tokasta että antaa olla jo vihdoinkin kaiken järjen mukaan. ap

Äänestä
  • Kovasti yrität apmies herättää sinulle tuntemattomien ihmisten mielenkiintoa, miksi näin?

    Äänestä

Sulla on ystäviä.. (kustantavia kyytimiehiä) joista tuskin tiedät muuta kuin onko auto siisti sisältä ja nimi puhelimessa jolle soittaa kun tekee mieli menoihin...

Äänestä
  • Jatkoa... Olisit kelvannut vaikka ja mihin... Elämä on valintoja ei huvipuisto🥺mieti.

    Äänestä

  • Sinulla on miesaloittaja vähän värittynyt kuva ehkä taksikuskeista?

    Äänestä

Mistä tunnet sä ystävän, onko oikea sulle hän

Äänestä
  • Ei ainakaan kenenkään ukon seksileluksi kannata käydä!

    Äänestä

Kyllä me ystäviä ollaan mut ei olla yhteydessä kun et siihen näköjään pysty olen yrittänyt 6-7 kertaa ja sama peli joka ikinen kerta en jaksa enään

Äänestä

Mukavaa, että on vielä joukko ihmisiä, jotka jaksaa urhoollisesti uskoa mies näihin avautumisiisi. Lapsentasolla

Äänestä

Ei ole aihetta, enää milloinkaan.

Eikä tule olemaan.

Äänestä
  • Pidä tämä asenne oikeesti loppuun asti. Sivusta

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ystäväksi voisin hänelle miehelle joskus vielä ryhtyä, jos hän niin haluaisi. Siihen voisin vielä hänen kanssaan pystyä, jos ei muuten kelpaa niin sille ei sitten voi mitään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu