TÄÄ EI KYL KUULU TÄNNE

Tietääks joku et kuinka pitkä matka on foorumist helsingin uimastadikalle?

Tää ei kuulu tänne mut en keksiny mihon laittaa ni laitoin tänne. SORRY!

Kiitos jo etukäteen vastauksista
2466
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jos otat Libresset alle, niin matka voi tuntua tuskastuttavan hiertävältä ja pitkältä, ota mieluummin Alwaysit, niin menee mukavammin eikä hierrä. Älä sitä matkaa murehdi, kyllä se menee pian!

Äänestä

Katso joukkoliikenteen reittioppaasta (lähtöpaikaksi forum, mihin-kohtaan uimastadion), näet sieltä matkan pituuden ja kulkuneuvot, joita kannattaa käyttää (jos ei viitsi kävellä). Alle kilometrin se matka taitaa olla.

http://aikataulut.ytv.fi/reittiopas/fi/

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Janina. kirjoitti:

Tietääks joku et kuinka pitkä matka on foorumist helsingin uimastadikalle?

Tää ei kuulu tänne mut en keksiny mihon laittaa ni laitoin tänne. SORRY!

Kiitos jo etukäteen vastauksista

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu