Todella rohkeaa toimintaa, miehistä, kertakaikkiaan.
Mekin lapsena pimpotettiin jonkun ovikelloa ja juostiin karkuun, se oli rohkeaa, jopa laitettiin tykinjysky yhteen postilaatkkoon.
Olen luullut että Tyttö2010Neitinen99,9%Idiootti on internetin kovanaamaisin puskahuutelija, mutta nyt tuokin osoittautui vain luuloksi.
Tämä osoittaa vimpan päälle että internet on mahtava ja täysin rajaton työkalu internetin rohkeimmille anonyymeille, jotka ovat terveitä normaaleja urheilevia heteroja, ennen kaikkea PATTAYAN RAKKAITA.
Äärimmäisen rohkeaa palstamatkailua Pattayalle.
7
219
Vastaukset
- Anonyymi
Mikä voisikaan olla vielä rohkeampaa kuin valokuvien julkaisu ja niiden manipulointi?
Ei tule heti mieleeni muuta kuin esimerkiksi sellainen että laittaa passin puuhun, tai lyö nyrkillä jääkaappia, tosin vaatiihan sellainenkin äärimmäistä rohkeutta, että valokuvaa omia varpaitaan ja pohkeitaan, jopa hauistaan julkaisten ne palstalle ihailtavaksi.- Anonyymi
Olet mielikuvitus senssu pahasti sairas, mielisairas sillä tasolla että hullu on oikea nimitys, mutta jatka ihmeessä koska et voi olla oireilematta.
- Anonyymi
Kutsuuko Simonkylän sosiaalipummi itseään rohkeaksi ritariksi siksi että munasit tietosi tänne ja et sitten ollutkaan huimapäinen koelentäjä ja et ollutkaan hoikka poika vaikka muita pallomahoiksi kutsuit jopa kymmeniä kertoja päivässä?
Haluaisit olla edelleen sankari jylhän kuusiston, mutta et ole.
Olet köyhä sairaseläkeläinen jolla on iso pallomaha ja katkera mieli ja sinulla on ikäraja puistoonkin koska ryyppäät mieluummin huoneessa kuin lähtisit ulos. Ulkona vaani sairaalabakteeri ja krooninen ripuli.
Ensin pakenit Suomesta, nyt pakenit Thaimaasta kun rohkeus ja rahat loppui samalla kertaa kuin rakkaus.- Anonyymi
Todella olet rohkea, noin monta sanaa ja heti aamusta.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Todella olet rohkea, noin monta sanaa ja heti aamusta.
Paljonko kello ollen Thaimaassa jos se 8:04 on Suomessa?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Paljonko kello ollen Thaimaassa jos se 8:04 on Suomessa?
kaksteist null neli
- Anonyymi
Voi kun olisi noin rohkea, se varmaankin aiheuttaa ihailua ja lukuisia kavereita, tuhansia facekavereita, mesefaneja, mainetta ja kunniaa, jopa pidetään merkittävänä henkilönä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 164662
Vesikin maksaa, miksei hengitysilma?
Jatkuvasti itketään ettei ole rahaa mihinkään, mutta tilastojen mukaan rahaa on enemmän kuin koskaan, joten miksei asial21625Satuolennoista tarinointi ei kuulu peruskoulun tehtäviin
Opetustunteja on muutenkin käytössä vain rajallinen määrä. Eli nämä satuhommat koulun ulkopuolelle vapaaehtoisiin harras1061587Suomalainen perheenisä vaatii Suvivirren esittämisestä hyvityksiä
Itse lapsena uskonnonopetuksesta vissiin traumoja saanut ihka suomalainen (!) perheenisä vaatii Espoon kaupungilta korva2281096Lahkokasteen ja kristillisen kasteen erot
Raamatun mukaan Kristillisessä yhdessä kasteessa Jumala pesee ja puhdistaa ihmisen sydämen ja poistaa perisynnin kirouks4221068- 126889
Heikki Paasosen Marita-vaimo jätti tunteikkaat jäähyväiset: "Tällä kertaa me..."
Heikki Paasonen on naimisissa Marita Paasosen (os. Alatalo) kanssa ja heillä on kaksi pientä lasta. Nyt koitti aika jätt2846Kuka omistaa keltaisen vanhan aravan?
Pitäs saada rakennuksen omistajaan yhteys, rappukäytävät on siivottomassa kunnossa. Hiekkaa ja roskia rappusissa, lisäks29817- 10815
Pirkanlinna yleisötapahtuma
Oli todella hyvä tilaisuus. Ja EERO. L. Aivan mahtava tyyppi. Veti rennosti ja asiallisesti. Ja yleisöltä hyviä kysymyks47807