Olin eilen poikakaverini luona ja normaaliin tapaan harrastettiin siinä jotakin
Ollaan jo kokeiltu eli nyrkkiä ja nautinkin siitä ihan suunnattomasti. Otettiin sitten jälleen kultasula rypsiöljyt käyttöön, Menin sitten nelinkontin ja kaverini lorautti öljyä sinne. Siinä ollessani hän ryhtyi työntämään pikkuhiljaa sormia kuumaan sinne.
Aluksi se ei tuntunut yhtään pahalta mutta neljän sormen jälkeen jo tuntui että se todella repeän.
Vaikka se sattuikin aivan sairaasti niin käskin jatkamaan loppuun asti, kunnes koko nyrkki oli sisällä. Siinä tuskaillessani sain yllättäen hirvittävän järistyksen joka vavisutti koko kehoani ja tuntui todella pitkään vatsan pohjassa saakka.
Siksi kysyisinkin mitä se oli vai oliko se joku muu, mikä?
Vastaavia kokemuksia kenelläkään?
Käsi todella mahtui kuin mahtuikin rannetta myöten sinne, vaikka ensin epäilinkin sitä. Odotan innolla seuraavaa kertaa.
Kydymys Juukalaisille miehille
Anonyymi-ap
4
418
Vastaukset
- Anonyymi
Joko heräsit, onko krapula.
- Anonyymi
Pistikö peukku edellä sisään?
- Anonyymi
Peukulla on hyvä kutitella aluksi ja sit loppu nelikko survasta sisään. Liukkarina käy palmuöljy ja siirappi ja ripaus oreganoa. Uuhhh.
Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään
"Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El786387MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!
Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny415468Orpon hallitus paskoi kaikki hommat
ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.624299NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun764169Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja683923Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.801307- 3281135
- 601080
Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana
Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?32900Toivotko, että
Toivotko, että hän yrittäisi jutella sinulle? Vai toivotko, että itse voisit mennä juttelemaan?62831