Vaimo tiesi kertoa, että hänen ystävättärensä mies järjesti tuollaisia seksiorgioita mökillään. Vaimoa kiinnosti mennä katsomaan, oliko siellä sellaista , kuin ystävätär oli kertonut. Oman miehen sai ottaa mukaan, siis minut ja kaksi apupoikaa tai miestä. Pukukoodi oli toiminnan laadun mukainen ja puhelimet ja kamerat olivat kiellettyjä.
Vaimo otti tuon pukukoodin varmaan jostakin pornofilmistä. Oli sukat ja korkkarit jne. Minulle riitti valkoiset alushousut ja t-paita. Apupoikia hiukan mietimme. Nuoriahan nuo olivat, mutta sitäkin innokkampia. Vaimoni kanssa olemme 40+ ikäisiä.
Klo 21.00 ns. ovet aukesivat ja paikalla oli abaut 30 henkeä. Musiikki soi ja osa ihmisistä tanssi. Osa tyytyi talon puolesta tarjottuihin juomiin. Koska olimme autolla, minulle kelpasi vain coca kola.
Juttelin ulkoterassilla huvilan omistajan kanssa, enkä huomannut seurailla vaimoni puuhia. Huvilan omistajan vaimo sen sijaan näytti olevan jo itse asiassa toisella puolella terassia. Omistaja viittasi kädellään ja sanoi, että siellä jo piilotetaan lihaa.
Menin takaisin sisälle ja kulkiessani tanssilattia poikki, näin kuinka pari tanssi niin lähekkäin, että partnerin lemmensauva oli naisen hupiraossa. Vaimo löytyi yhdestä makuuhuoneesta kolmen miehen kanssa. Siinä olivat nämä apumiehetkin jonossa, odottamassa vuoroaan. Menin jono jatkoksi.
Ensimmäinen mies nousi vaimoni päältä ja huikkasi, että peli on avattu, ei kun sisään vain. Mies viskasi kondomin lattialle. Apupoika katsoi minua ja meni sitten yrittämään veltolla sisään, kondomikin oli puolitangossa. Sanoin, että anna mennä paljaalla, vaimolla on kierukka. Vaimo otti kaverin kalun suuhunsa ja hetkessä se oli täydessä juhlaterässä.
Toinen poika seurasi esimerkkiä ja painoi vaimoani oikein nuoruuden innolla, polki kuin tulpatonta mopoa. Ja siinä vaiheessa vaimon kasvojen ilme muuttui ja hän ojensi jalat aivan suoriksi levälleen. Ja se oli sitten siinä. Oliko ylämummo vai mikä ?
Minä pääsin liukkaille. Oli meilla aikaisemminkin ollut noita kolmen kimppoja, mutta silloin oli käytetty kondomia. Ei ollut kehumista minunkaan kestossa, sperman haju ja litinä... ja se liukkaus oli tosi kiihottavaa. Sinne meni koko satsi ja uuden lataamiseen menisi varmaan tunnin verran.
Kävinkin kohteliaisuudesta panemassa paikan isännän vaimoa velvollisuuden tunnosta. Kiimainen pakkaus ja kysyi vielä haluaisinko kakkoseen. No ei ollut kuntoa enään tähän, joten kieltäydyin kohteliaasti.
Kotimatkalla vaimo kysyi, oliko hänen ystävättärensä tiukka. Vastasin ympäripyöreästi no jaa, eipä tullut tuota ajateltua. Todellisuudessa nainen oli tosi tiukka, että sai oikein tosissaan työntää, että sai kalun mutterin lipsahtamaan suulta sisään.
Kysyin vaimolta, että millaiset tunnot on, kun on saanut neljää kyrpää sisäänsä illan aikana ? Vaimo korjasi, laskit väärin, niitä oli kuusi yhteensä. Ja tavara on tunnoton ja arka. Täytyy istuakkin toisella kannikalla.
Kotiorgiat
Anonyymi-ap
0
6059
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "1495828Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella354243Näin Enter-napilla tehdään miljardi euroa - Helsingissä
"Ei se nyt niin kovin ihmeelliseltä näytä. Tavallinen nappi, musta muovinpala, joka kököttää parikymppiä maksavan mustan03520Eipä tunnu se "pedofilia" huuto kiinnostavan
Lähinnä se sekohäirikkö ressukka joutuu itse vastaileen itselleen, mitään näkyvyyttä ei saa, palstalla ylipäätään on hyv492741- 312554
No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452520Jätä minut rauhaan
En pidä sinusta. Lopeta seuraaminen. Älä tulkitse keskustelutaitoa tai ystävällisyyttä miksikään sellaiseksi mitä ne eiv322498- 162408
- 432065
Ben Z: "SDP ei ole ollut 50 vuoteen näin huolissaan velasta"
"– Olen ollut eduskunnassa noin 50 vuotta, eikä SDP ole koskaan ollut niin huolissaan velasta kuin nyt. Se on tietysti h262025