Liike nyt.

Anonyymi-ap

9

304

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Loikkarit ovat AINA pettureita, loikkari tavoittelee vain omaa etuaan ja on pelkästään hillotolpan perässä.

      Muistakaa että osa Sinisistä oli vakava-asteisesti narsistisia kehareita, samaa pätee lähes jokaiseen loikkariin, itse en luottaisi karvan vertaa.

    • Anonyymi

      Kuvittelee saavansa murusia pöydältä. Turhaan. Mitä isompi talo sitä vähemmän sieltä irtoaa sanoi entinen renki.

      • Anonyymi

        Vain kallu renki on tuossa tapauksessa rehellinen, itse varastan kapitalistilta aina kun siihen tulee tilaisuus, he itse tekevät sitä koko ajan joten siinä ei ole mitään väärää ottaa heiltä.


    • Anonyymi00006

      Hmmm?

    • Anonyymi00007

      Liike Raija kieroili

      • Anonyymi00009

        Röhnö-Raija :D


    • Anonyymi00008

      Suomalaiset ovat oikeasti todella tyhmää kansaa, siitä ei kai nyt enään voi olla mitään epäselvyyttä.
      Ollaan äänestetty kokkarit ja persut päättämään meidän asioista, olemme ääliöitä kusetettavia surkimuksia.
      Nuo molemmat kusettanut suomalaisia kerta toisensa jälkeen ja ääliön vaan äänestetään noita.
      Persut ja kokkarit ovat pettäneet JOKAISEN lupauksensa, minkä ennen vaaleja antoi ja siinä sivussa ovat ajaneet Suomen paskimpaan tilanteeseen talouden, työttömyyden, työpaikkojen, heikompi osaisten, vanhusten. Nuorten jne osalta.
      Ja SILTI gallupien mukaan noita paskanpuhujia valehtelijoita kannattaa sellaiset 30% meistä vatipää lampaista.

      • Anonyymi00010

        Kaikki muut puolueet lähtivät nyt pitämään nykyistä hallitusta pystyssä loppuun saakka, paitsi vasemmisto...


      • Anonyymi00012

        Höh. Vaalien jälkeen nähdään kaikkien aikojen takinkäännöt kun demareista tulee pääministeripuoluen ja edessä samat talouden realiteetit.
        Vasemmistoliiton on hyvä pullistella velkajarruista kun kukaan ei huoli hallituskaveriksi.🤣🤣🤣🤣
        (Paskaista naurua)


    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Silmienvääntelijä-persut pääsivät Japanissa sarjakuvaan

      Torille! https://www.hs.fi/kulttuuri/art-2000011943173.html
      Maailman menoa
      179
      5012
    2. Nato kaatamassa Petterin haaveileman Tunnin junan?

      Nato edellyttää pohjoisessa Jäämereltä Rovaniemelle saakka kapearaitesta suoraa rautatieväylää, joka maksaa paperirahaa,
      Maailman menoa
      20
      4418
    3. Donald Trump pääsi samalle listalle Sanna Marinin kanssa

      Eli vasemmistolaisen Time-median top 100 jännäihmisten listalle. https://time.com/collections/time100-next-2021/5937699
      Maailman menoa
      9
      3117
    4. Älkää vaan sairastuko syöpään Suomessa

      Tilaston mukaan Suomi, Slovakia ja Latvia lääkitsee aivan pohjamudissa syöpää. Sairastunutta hoidetaan edelleen vanhana
      Maailman menoa
      253
      2962
    5. Kyllä, maata ei halua puolustaa nimenomaan punavihreän puolen edustajat

      "Esimerkiksi maanpuolustushenki on keskimääräistä alempana naisten, arvoliberaalien, heikossa taloustilanteessa olevien
      Maailman menoa
      143
      2902
    6. Sä veit mun sydämen ihan totaalisesti

      Aivan totaalisesti..
      Ikävä
      52
      2511
    7. Oot se sinä

      Ihan varmasti oot, tuo olemus ei valehtele 😘💓🪅 🏡 ihana 😍🙏
      Ikävä
      27
      1929
    8. Ei siinä kauan

      Menisi jos olisimme kahden
      Ikävä
      22
      1767
    9. Vieläkö olet

      Rakastunut minuun? Minä sinuun
      Ikävä
      35
      1760
    10. Toivotko vielä kohtaamista

      Kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      68
      1751
    Aihe