Vaimolle Isoa

Anonyymi-ap

Hei! Vaimo haluais että sitä pantais isolla kyrvällä!
Oisko halukasta miestä? Ollaan helsinkiläinen pariskunta. Vaimo 52v. Runsasmuotoinen ja tykkäis ottaa vierasta isoa kyrpää.
Mies katselisi mutta ei osallistu muuten
Ollaan hetero pariskunta

12

1076

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Muijalleni ehdotin vierasta miestä jolla olis iso kyrpä. Tämähän suostu moiseen yllättävän nopeesti. Laitettiin pornolehtiin ilmoitus tekstiviesti palstoihin ja tulija niitä vastauksia ja paljon sai karsia ja unohtaa. Mut sit vastas nimimerkillä sonni eli se 62v 22/6 kyrvällä oleva sinkku mies. Aikamme viestiteltiin ja puheltii kunnes sovittiin tapaaminen meidän luona. Mies oli sanojensa mittane mitä sano. Muija imi mahti kyrpää ensin ja sittenkun sai sitä vittuunsa ni wau mikä näky kun muija huus nautinnosta ja kun mies laukes ni spermaa kin tuli reilusti eikä ollu mikää pikapano. Oli meil viikonlopun ja eikä jääny siihen.

      • Anonyymi

        Wau, ihan mahtavaa, että olet löytänyt sanoja, vaikka ilmeisesti ajattelu on jäänyt bentsopurkin pohjalle. Miten sinun mielesi mahtaa voida, kun joudut turvautumaan näin kekseliäisiin lauseisiin? Haluaisitko jakaa lisää 'nöyristelevää' viisauttasi kanssamme?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Wau, ihan mahtavaa, että olet löytänyt sanoja, vaikka ilmeisesti ajattelu on jäänyt bentsopurkin pohjalle. Miten sinun mielesi mahtaa voida, kun joudut turvautumaan näin kekseliäisiin lauseisiin? Haluaisitko jakaa lisää 'nöyristelevää' viisauttasi kanssamme?

        Mahtavaa upeeta mahtavaa spede Buaahaa


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Mahtavaa upeeta mahtavaa spede Buaahaa

        Nyt näyttää buaahaa spedellä menevän lujaa. Bentsoista se speden arjesta tuli juhla.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Mahtavaa upeeta mahtavaa spede Buaahaa

        Harmittaako? Vituttaako? Panettaako? Väsyttääkö? Vai oletko vain ääliö?


    • Anonyymi

      Tulisin mukaan. Heteromies 49v Espoosta

      • Anonyymi

        Ei sua limarottakaan haluaisi, vaikka maksaisitkin. Lopuksi, haiset paskalle.


      • Anonyymi

        Sulla meinaa levy jankata samaa taukoamatta 😄


      • Anonyymi

        Buaahaa spede mitäs kilahdi. Bentsosiko auttoi asiassa.


    • Anonyymi

      Olen musta mies. Mulla on todella iso k…. Pelkän että on liian iso teille

    • Anonyymi

      Melkein joka nainen haluaa isoa.

    • Anonyymi

      Mikä sitten on iso. Itselläni noin 19/6cm. Pidän sitä ihan normi kokona. Muutama nainen sanonut isoksi, ihan vaan ehkä mielikseni kehunut. Ja yksi mies sanonut että on iso, toki hänellä oli aika pienehkö, noin 15cm ja ohut. Joskus olen kuullut naisten sanovan et yli 20cm on iso. Kaluni on mennyt muutaman naisen kanssa ihan pohjaan kohdun kaulaan saakka, paksuutta pitäisi olla enemmän et nainen nauttisi.

    Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eutanasia - miksi eläimelle sallitaan armokuolema, mutta ihmiselle ei?

      Olen pitkään ihmetellyt yhtä asiaa Suomessa. Kun koira kärsii parantumattomasta sairaudesta ja kovista kivuista, eläinlä
      Arvot ja etiikka
      32
      11586
    2. Veli Sofia teki urosmehiläisen työn

      Paljastaessaan kuinka TPS:ssä ei joukkuehenki toimi sooloilijoiden vuoksi, jonka takia koko seura ei pärjää kilpailussa
      Maailman menoa
      61
      4171
    3. Sanna Marin vetänyt leukoja 11 kertaa

      Tästähän oli joskus polemiikkia, kun muistaakseni lupasi kymmenen tai jotain vedellä. No nyt niin on, ainakin omien san
      Maailman menoa
      25
      3598
    4. Unisex-vessat

      Ahdistaa. Miksi kaikki pitää tasapäistää tasa-arvon nimissä? Tasa-arvo on sitä, että kunnioitetaan sukupuolien erilaisu
      Tunteet
      151
      3488
    5. Sosiaalidemokratia romahtanut kautta maailman

      nuoret eivät enää kannata järjetöntä aatetta, joten demarien täytyy hakea kannattajia mamuista. Ruotsin sos.demit jo kie
      Maailman menoa
      242
      2753
    6. Miksi Seta ja Sofia Virta ei vaadi muslimeita kunnioittamaan priden-arvoja?

      Kuten tiedetään niin islam ei hyväksy sitä mitä pride edustaa. Seta-pomo Mikkonen nosti hirveän äläkän kun yksi tepsin
      Maailman menoa
      138
      2479
    7. Vastuun ottaminen omasta hyvinvoinnista

      Olen huomannut tuttavapiirissäni ihmisiä, joilla on mt-diagnooseja. Sen sijaan, että millekään asialle yritettäisiin teh
      208
      1936
    8. Sofia Virralle täydet 12 pistettä!

      Kun ei jäänyt mukaan vähemmistöjen sortamista epäsuorasti tukevaan joukkueeseen. Urheilijoiden pitäisi olla esikuvia.
      Maailman menoa
      377
      1355
    9. Kuvaile kaivattusi

      ulkonäkö. Asiattomatkin kommentit saa laittaa. -🏚️
      Ikävä
      77
      1224
    10. Miksi Hotelli Kainuuta dissataan?

      Ihmetyttää tämä jatkuva yhden yrityksen arvosteleminen. Ikäänkuin mikään ei olisi hyvin. Kuitenkin yritys työllistää, ta
      Kuhmo
      20
      997
    Aihe