Yksin peiton alla rankkasateella. Tulee kyllä ihan maahan asti.
Ikävää olla
1
351
Vastaukset
- Anonyymi
Miettinyt sitä, jos sedekin tulee välillä maahan asti, voiko kuukin tippua avaruudesta maahan? Tai onko niin jollekin jo käynyt, et aamulla on herännyt siihen, kun kuu makaa takapihalla, eikä löydy siirtäjää, joka poistaisi näköesteen?
Entä sitten, jos on kyseessä superkuu, joka on vielä isompi kuin normaali kuu? Voisiko siinä olla myös vaaransa jos kuu tippuisi talon päälle, jossa asuu? Nämä on varmaan niitä ufo- juttuja, joista ei haluta kirjoittaa lehdissä, koska pelätään ihmisissä pelkoa aiheuttavia asioita? Ahdistuva ihminen stressaantuu, jos uhka tuntuu mahdolliselta?
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 64934
- 119714
J-mies, miten voit olla niin varma siitä
että minä olen juuri se nainen, kenen ajattelet ja haluat minun olevan, se kenelle avaat ajatuksiasi ja tunnustat syvimp81705Jani Wickholm on kuollut
Tämä oli Janilta hieno laulu. https://youtu.be/72wWxqWon7k?is=5HKdV-H8yY466YXm53673- 42671
- 88587
Alan pikkuhiljaa olemaan sinut
sen asian kanssa, että en tule enää löytämään ketään. Mikä tilanne sinulla on ja miten olet koittanut ratkaista tilante111553- 39500
- 41498
- 72473