Oli kauhea reissu, hirveässä pissahädässä pääsin smarkettiin ja sisällä pöntössä odotti yllätys, edellinen jättänyt pringles purkin kokoisen jöötipaketin ja vetämättä, otin kuvan siitä ja lähetin hämeenmaan asiakaspalveluun.Eihän tälläinen peli voi vedellä että minä vetelen vessoja toisten puolesta, varsinkin kun olen asiakas.
terveisin
Riitta
Löysät s marketin invavessassa
12
740
Vastaukset
- Anonyymi
tapahtui siis 26.8 kello 10:47
R - Anonyymi
Hei Riitta.
Edellinen vessan käyttäjä on myös ollut asiakas, eikä näin ollen myöskään ole vessan vetäjä vaan vessassa asioiva.
Pyydä ensi kerralla kassahenkilökuntaa kutsumaan vessanvetäjä paikalle.
Terveisin Turo - Anonyymi
Meinaatko että henkilökunnan pitäisi käydä joka asiakkaan jälkeen tarkistamassa wc ?🤣
- Anonyymi
Harvemminhan sitä kunnon kakkapötköä näkee nykypäivänä, edes omaansa, joten ymmärrän järkytyksen. Mutta toisaalta: jollain on ollut kakka tulossa paineella, ja hyvä että koko suolen lasti tuli ulos, vatsan on toimittava ja ei voi eikä pidä pidätellä. No jos pönttö jäi vahingossa vetämättä, niin onhan siitä valokuva, en vaan tiedä ketä varten ja kuka välittää.
- Anonyymi
Olishan se kuva hieno taideteos olohuoneen seinällä.
- Anonyymi
💩💩💩
- Anonyymi
Vähän ymmärtäväisempi pitäisi olla, invavessa kuitenkin kyseessä. Onneksi pääsi pöntölle ajoissa.
- Anonyymi
Ja hyvinkö maistui?
- Anonyymi
Minun täytyy myöntää että se olin minä, koitin sitä vetää kolmesti mutta se ei mennyt sinne viemäriin vaan nökötti sinä pystyssä.
Anteeksi aiheuttamani häiriö.
T Jari - Anonyymi
Tätä tarkottaa olla ihmisten ilmoilla eikö ole hienoa joskus tuollainen peistä päivää ja tuntee elämisen riemua huutakka seuraavat kitisijät että kakka tuli saa tulla vetämään
- Anonyymi
Ei näkymä ollut varmaankaan lehmän paskaa kummempaa.
- Anonyymi
Sehän on monella paikkakunnalla ihan tapana jättää ns. pokaali näytille. Hienoa että kyseinen kulttuuri rantautunut myös tänne.
T. lembas
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Säästäminen on typerää, muistakaa äänestää demareita
Säästäminen on typerää, koska aiheuttaa vain talouden taantumista ja lopulta tappaa potilaan. Demareiden tapa on satsat1278259Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka
jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur4567453SDP:n budjetin peruskivi: "Rahaa nimittäin on!"
Demarien talouspolitiikan ydin on usein tiivistetty klassiseen meemiin: rahaa on, kunhan se on jonkun muun rahaa. Vuoden2195646Kun täällä kysytään aina vaan naisilta
Niin nyt kysytään miehiltä. Mies, voisitko ottaa kumppaniksesi naisen joka nostaa enemmän penkistä kuin sinä? Tienaa en904598Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut
samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien1384580Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?
Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal1044432Hatunnosto! Mari Hynynen (os. Perankoski) ja Jouni Hynynen auttavat vähäosaisia upealla tavalla!
Hatunnosto! Mari ja Jouni Hynynen ovat Vailla vakinaista asuntoa ry:n uudet kummit. Hynysiä motivoi halu lisätä ymmärr104142Tiesitkö? Tämä suomalainen keksi Elämäni biisi -sarjan - Viinin lipittely mainittu!
Tiesitkö? Elämäni biisi on suomalainen formaatti ja sen takana on Petja Peltomaa. Hänen kynästä ovat lähtöisin myös mm.03810Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p152954Epäonnistunut "Tuppurais-operaatio" kaatoi Purran hallituksen
Persut yrittivät viimemetreillä häivyttää omaa täydellistä epäonnistumistaan syyttämällä opposition edustajaa nimettömil132690