mitä miettii Metsäman?
Raakuista ja hakkuista
10
389
Vastaukset
- Anonyymi
Kantakaa ituhipit joskus huolta nälkäsistä suomalais perheistä, Eikä hyödyttömistä nilviäisistä.
- Anonyymi
Kela ja valtio kun rahoittaa ideologista viherpaskaa.
Valtio jakaa luonnonsuojelu säätiölle wwf puhdasta tukea 3 miljoonaa vuodessa ja tämän puljun johtaja vetää 200 000e liksaa. Samassa hallituksissa istuu hyväveli politiikkoja jotka nostaa siitä palkkioita.
Tässä on se suomen tuhon ydin.
- Anonyymi
RH..lläa joen kimppuun. Ja lännen 8 kans hommiin
- Anonyymi
Ponsse tuhoaa korvaamattomia luontoarvoja. Osake syöksyy. Metsäman menee siinä mukana. Metsäponsseman. Hyi.
- Anonyymi
Raakut on yhtä limapaskoo ja imekepaskoo!tätä mieltä manni varsin on?
- Anonyymi
Päkitsi päkitsi,,korvettia
- Anonyymi
jumala armahtaa tollo ei
- Anonyymi
Konemaunu yrittää provosoida kanavallaan,ihmiset vastaan luonnonsuojelu. Vihamielinen vaihde menossa kyseisellä tuputtajalla.
- Anonyymi
Konemaunu,tuo kosulan suuri humaanikko ja älykkö.
- Anonyymi
Ei kone man mikään suuri ole
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1692607Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482387Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021082- 64901
- 65849
Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a19737Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274727Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait212722Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies86720Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22678